2.a klassi viimane koolipÀev! 13.juuni 2017

Pidulikul aktusel kooli staadionil said kĂ”ige-kĂ”ige tublimad Ă”ppijad direktorilt kiituskirjad. Sel aastal said kiituskirjad Emma, Karolin, Karmen, Sten Arti, Sten Erik, Kaspar ja JĂŒrgen. Palju Ă”nne!
Klassis jagasime tunnistused ja suvevaheaeg vÔiski alata!
MÔnusat suve ja kohtumiseni 3.a klassis!

Lisas: kristel 19.06.2017 16:49

Soovituslik suveraamatute nimekiri, suvi 2017

Soovituslik raamatute nimekiri 2017.a suveks
1. Artur – R.Dahl „James ja hiigelvirsik“
2. Karmen – R.Dahl „Matilda“
3. Daniela – J. Wilson „Tracy Beakeri lugu“
4. Iris – D.Bisset „KĂ”nelused tiigriga ja teisi jutte“
5. Julius – A.Lindgren „Bullerby lapsed“
6. KĂ€rt – A.KivirĂ€hk „Kaka ja kevad“
7. Laura Liisa – A.KivirĂ€hk „Oskar ja asjad“
8. Andreas, Mark; Sten Arti –J.Kinney „Ühe Ă€pardi pĂ€evik“, sari
9. Elsa, Mattis – A.Lindgren „RöövlitĂŒtar Ronja“ vĂ”i mĂ”ni muu raamat samalt autorilt
10. Emma –sari „Ütle mulle, kuidas!?“ (I. FogĂ©re jt.)
11. Gregor, Sonja, Pia Sofia – M.Widmark LasseMaia DetektiivibĂŒroo: „KullamĂ”istatus“, „HaiglamĂ”istatus“, „SĂŒnnipĂ€evamĂ”istatus“ jt samast sarjast
12. JĂŒrgen, Ralf – D.Landy „Detektiiv Luuker Leebesurm“ ,sari
13. Kaarel – N.Nossov „Totu kuul“
14. Kadri-Ly – A.Lindgren „LĂ€rmissepa tĂ€nava Lota“
15. Karolin – C.Riddell „Ada Goot ja kummitushiir“; „Ada Goot ja keskööpidustused“
16. Kaspar – I. Tomusk sarjast AjarĂ€ndurid „Algaja ajarĂ€nduri seiklused“ ja „Seiklused paralleelmaailmas“
17. Liisa Lota, Sten Erik – T.Parvela sari „Ella ja sĂ”brad“, „Ella Ă”ppekĂ€igul“
18. Marta – R.Lagercrantz „Kui ma olin Ă”nnelik“; „Minu Ă”nnelik elu“, „Mu sĂŒda naerab ja hĂ”iskab“
19. Mirtel – T.Egner „Pillimees ronihiir, Morten ja Nukatuka metsarahvas“
20. Niklas – D.Leesalu „Vana mahajĂ€etud maja“
21. Ott – J.R.R. Tolkien „KÀÀbik“
22. Ralf – D.Shan „Cirque du Freak.Kesköine tsirkus“
23. Silvia – R.Roht „Jutte loomadest“, R.Reinaus „Kuidas mu isa endale uue naise sai“ (vĂ”i mĂ”ni muu raamat samalt autorilt )
24. Sophie – E.Samuel „Ükskord, kui sadas vihma“

Loe neid vĂ”i teisi raamatuid! (miinimum kolm vĂ€hemalt 100lk raamatut, maksimum kogu nimekiri 😉

MÔnusat suve raamatutega!

Lisas: kristel 08.06.2017 23:24

SpordipÀev, 7.juuni 2017

Kevadine spordipĂ€ev toimus Snelli staadionil. Aastaga on kĂ”ik kasvanud ning tulemused paranesid nii jooksus, kaugushĂŒppes kui ka palliviskes. Medalid sai kaela Daniela, Kadri-Ly ja Gregor. Palju Õnne!

Lisas: kristel 07.06.2017 23:14

Viimane maletund Tallinna Malemajas, 6.juuni 2017

Peale Ohhoo-pĂ€eva lĂ€ksime vanalinnas asuvasse malemajja oma viimasesse maletundi. Õpetaja Margit tegi meile ekskursiooni ja saime mĂ€ngida malet.

Lisas: kristel 06.06.2017 22:46

Ekskursioon Rakverre, 5.juunil 2017

5.juunil sĂ”itsime koos 2.b klassiga Rakverre. KĂ”igepealt lĂ€ksime linnusesse, kus poisid vĂ”itlesid piikidega ja mÔÔkadega, lasid vibu, mĂ€ngisid tĂ€psusmĂ€ngu ning kĂŒlastasid piinakambrit ja Ă”uduste tuba. TĂŒdrukud jalutasid lĂ€bi keskaegse Liivimaa, tegid nĂ€itemĂ€ngu ja aardejahti.
Paele bussipiknikku suundusime politseimuuseumisse, kus mÀngisime mÀrulipolitseinikke, uurisime vÔltsinguid, koostasime fotoroboti pilti, vÔtsime sÔrmejÀlgi ja lÀbisime laserkiirte takistuse. Oli igati tore pÀev!

Lisas: kristel 05.06.2017 22:56

Klassihommik, 1.juuni 2017

LĂ€henevale suvele pĂŒhendatud klassihommiku lauad olid vĂ€ga ilusad. KĂ”ige kaunima laua taga istusid Pia, Laura Liisa, Daniela, Sonja, Niklas ja Karmen. Sel klassihommikul korraldas iga laudkond teistele etteaste: viktoriini, tantsu vĂ”i mĂ€ngu.

Lisas: kristel 01.06.2017 23:17

Ohhoo-pÀev, 31.mai 2017

Sel korral oli ettevalmistatud palju katseid, Juliusel oli lahe leiutis “Postiljonist droon” ning Karmen Ă”petas, kuidas teha ise kĂŒlmkapimagneteid. KĂ”ige rohkem hÀÀli said Emma, Mirtel, Karmen, Sophie ja Marta ning Sten Arti. Nemad esindavad meie klassi kooli staadionil Ohhoo-pĂ€eval.

Lisas: kristel 31.05.2017 22:50

R-Ă”ppe rĂŒhmatöö projektid, kevad 2017

LoodusĂ”petuse ja r-Ă”ppe tĂ€htsaim töö oli rĂŒhmatöö teemal koduaed, park vĂ”i veekogu. Moodustasime loosi teel 5-liikmelised rĂŒhmad, valisime teemad, jagasime ĂŒlesanded ja töö vĂ”is alata.
RĂŒhmatööde plakatite esitlemine toimus koos 2.b klassiga. Plakatid Ă”nnestusid vĂ€ga hĂ€sti ning need, kes esitlusega vaeva nĂ€gid vĂ”isid tulemusega samuti rahul olla.

Lisas: kristel 18.05.2017 23:29

EmadepÀev, 17.mai 2017

EmadepĂ€eva puhul kutsusime emad kolmapĂ€eva hommikul kooli. Laulsime, tegime nĂ€idendeid, mĂ€ngisime pilli ja pakkusime enda tehtud kĂŒpsisetorti, Emad jĂ€id meiega vĂ€ga rahule!

Lisas: kristel 17.05.2017 23:59

Teeme emadele ĂŒllatuse! 16.mai 2017

EmadepĂ€eva ĂŒllatuseks tegime kĂŒpsisetorti ning meie kingitused olid samuti lahedad!

Lisas: kristel 16.05.2017 23:56