Spordipäev

Spordipäeval võistlesid 60m jooksus, pendelteatejooksus, palliviskes ja kaugushüppes 4.a ja 4.b.

Lisas: sten 22.05.2019 20:01

4. a parim Känguru tulemus Andreaselt

Meie klassi parima Känguru tulemuse tõi Andreas, kes teenis 110 punkti ja millega sai ta 21. koha. Tubli, Andreas!

Lisas: carina 28.04.2019 16:53

ROSIN IV koht

17. aprillil toimus kuuendat korda matemaatika-nuputamisvõistlus “ROSIN” (Rõõmus Osav Sõbralik Innukas Nuputaja) Tallinna koolide 3.-4. klasside õpilastele. Kokku osales võistlusel 26 kooli. Meie nupukas esindusvõistkond saavutas väga tubli 4. koha! Palju õnne!
Meie klassist osalesid Kaspar ja Kaarel.

Lisas: carina 18.04.2019 14:59

Loominguline kunstitund teemal “PrĂĽgi õuel”

Tegime kunsti tunnis prügist ja grafitiga pilte mis olid me arust väga lahedad.
Me tegime neid üksi või mitmekesi. Kokkuvõttes tegime midagi uut millegist mida me loeme prügiks.Grafititega oli lahe joonistada kuid ned haisesid halvasti.

Julius

Lisas: carina 06.04.2019 20:01

Elundite õppimine

Lisas: carina 01.04.2019 14:38

Playback 3. koht

21. märtsil toimus Playbacki lõppvoor, milles 4. a klassi tüdrukud Daniela, Laura, Sonja ja Pia said III koha- hurraa!

Lisas: carina 22.03.2019 14:45

Rahvastepallihõbe

Kesklinna linnaosa 4. klasside tütarlaste rahvastepalli finaalturniir toimus 19. märtsil Tallinna Prantsuse Lütseumi spordisaalis. Tallinna Reaalkooli 4. klassi tüdrukute võistkond saavutas võistlustel II koha. Võistkonnas mängisid: Laura-Liis Kippar, Karoliine Kranberg, Nora Lee Pullisaar, Mirjam Sepp, Karmen Helene Sooaru, Kadri-Ly Reinaru, Liisa Lota Runtal ja Daniela Magero.

Hurraa!

Lisas: carina 20.03.2019 08:28

Ă•pioskuste 2. voor

19. martsil toimus õpioskuste 2. voor ja me kõik juba ootame, et teada saada kas Kaspar kukkus läbi või mitte.

Lisas: sten 19.03.2019 19:59

Energia avastuskeskus

Meie klass käis Energia avastuskeskuses. Suurem osa klassist soovib seda teist korda kĂĽlastada. Me tegime avastusmängu, me liikusime mööda maja ringi ja vastasime huvitavatele kĂĽsimustele. Meie klassi ĂĽks lemmikeksponaat  oli ,,Tuuletunnel”.

Marta

Lisas: marta 19.03.2019 14:35

99math peastarvutamise võistlus

Osalesime 99math üleeuroopalisel matamängude päeval, kus võitsime kõiki oma kolme vastast. Kuna tegu oli 99math esimese üritusega ning neil oli palju tehnilisi viperusi, siis seekord kõvasti võitjaid välja ei kuulutatud, sest osad tulemused läksid kaotsi. Järgmisel korral on võistlus juba paremas kuues.
Arvutajad olid tublid ja ka kõik teised said selle tunni jooksul palju erinevaid arvutusmänge teha.

Lisas: carina 15.03.2019 14:27