JÔululÔuna, 22.detsember 2017

Pidulik jÔululÔuna toimus selle aasta viimasel koolipÀeval. Enne söömist andis direktor kÀtte kiituskirjad. Teistele eeskujuks on Emma, Karolin, Silvia, Iris, Sten Erik, Kaspar ja Ott.
Iris ja Emma andsid klassi poolt ka direktorile jÔulukaardi.

Lisas: kristel 22.12.2017 15:22

JÔulupidu, 21.detsember 2017

Algklasside jĂ”ulupeol esinesid jĂ”uluvanale kĂ”ik klassid laulu, nĂ€idendi vĂ”i tantsuga. Meie klass astus ĂŒles rĂ€piga, mille sĂ”nad mĂ”tlesid vĂ€lja Kaspar, Kaarel, Sten Arti, Sten Erik ja Niklas. Meile see rĂ€pp meeldis ja jĂ”uluvanale ka 😉

Soolonumbritega esinesid Ott, Emma ja Artur.

Kingikotist leidsime P.Raua raamatud “KĂ”ik minu sugulased.”

Lisas: kristel 21.12.2017 16:20

Advendihommik, 15.detsember 2017

Talvisel reedehommikul lĂ€ksime Tallinna Toomkirikusse advendihommikule. 4.klassi Ă”pilased lugesid jĂ”uluevangeeliumi, mudilaskoorid laulsid jĂ”ululaule ja kirikuĂ”petaja Arho Tuhkru rÀÀkis sellest, mis on meile elus oluline. Oli pĂŒhalik hommik!

Lisas: kristel 15.12.2017 16:33

Nukuteatris “Eesti jĂ”ulud”, 8.detsembril 2017

Sel aastal vaatasime nukuteatris etendust “Eesti jĂ”ulud”. Peale etendust jalutasime lĂ€bi vanalinna ja vaatasime Raekoja platsil jĂ”ulukuuske. Klassis arutasime pikalt, mida etendus meile pakkus ning arvamusi oli pĂ€ris erinevaid.

Lisas: kristel 08.12.2017 16:41

Reaali Poiss 90, 13.november 2017

Reaali Poisil oli sĂŒnnipĂ€ev ja ta sai 90 aastaseks. 13. novembril 2017 toimus mĂ€lestussamba juures pidulik aktus. Kohal olid 1-4 klasside Ă”pilased ja kĂ”net pidas I a klassi Ă”petaja Aili HĂ”bejĂ€rv. KĂ”ik Ă”pilased olid pidulikus riietuses ja kool oli valgustatud erilise sinise valgusega. Sellel pĂ€eval kĂŒlastasime klassiga suures majas relvanĂ€itust ja tĂ€itsime tunnis töölehte Reaali Poisi kohta. Oli tore ja huvitav pĂ€ev.
Teksti kirjutas Kadri-Ly

Lisas: kristel 13.11.2017 16:55

Klassihommik, 20.oktoober 2017

Lisas: kristel 20.10.2017 22:57

KinokĂŒlastus “Pilvepoiss”, 16.10.2017

Meie kĂ€isime 16.oktoobril klassiga vaatamas filmi “Pilvepoiss”. See film meeldis mulle, kuid ma ei saanud aru, miks selle nimi oli “Pilvepoiss”, kui seal pilvedega midagi pistmist polnud?! Film rÀÀkis ĂŒhest poisist, kes elas koos oma isaga. Ühel pĂ€eval pidi ta minema oma ema juurde, kus elasid ka ta vend ja poolĂ”de, keda ta polnud kunagi nĂ€inud. Ta pidi Ă”ppima seal pĂ”hjapĂ”trasid pĂŒĂŒdma ja nendega toime tulema. Tal polnud seal ĂŒhtegi sĂ”pra ning kĂ”ik pidasid teda imelikuks ja ta tahtis tagasi oma isa juurde. Õnneks lĂ”ppes kĂ”ik hĂ€sti. (autor Karmen)

Minu arust oli kino vĂ€ga Ă€ge! Kui me Niklasega koos istusime, siis me itsitasime, kui keegi ĂŒtles filmis “loll” (inglise keeles “stupid”). Aga muidu oli terve film lahe! PĂ€rast filmi tuli mulle muidugi meelde, et ma olin enne ĂŒhe kinda Ă€ra kaotanud. (autor Andreas)

Meie klass kĂ€is kinos “Pilvepoissi” vaatamas. Mulle see film vĂ€ga meeldis ja ma sooviksin teile sellest rÀÀkida. Selles filmis oli ĂŒks poiss Niilas. Ta vanemad olid lahus. Niilas elas muidu isa juures, kuid ĂŒhel pĂ€eval pidi ta ema juurde minema. Ta ema elas PĂ”hja-Rootsis, seal olid pĂ”hjapĂ”drad. Niilas kartis neid. Ta ei tundnud ennast seal hĂ€sti. Ta ei saanud ka oma kasuvenna ja kasuĂ”ega hĂ€sti lĂ€bi. Hiljem hakkas ema Niilasele Ă”petama, kuidas lassot visata, sest alguses ta seda ei osanud. Kui ta selle selgeks sai, siis sai ta lĂ”puks teistega sĂ”braks. Igatahes minu meelest oli see Ă€ge! (autor Laura Liisa)

Lisas: kristel 16.10.2017 21:02

R-Ôppe tund loomaias, 13.oktoobril 2017

KÀisime klassiga loomaaias. Kui me kohale jÔudsime, siis anti meile leht, mille pidime Àra tÀitma loomi vaadeldes, kuulates ja lugedes. Kui leht sai valmis, siis kogunesime alguspunkti ja lÀksime kooli tagasi. Nii et ega seal palju nalja vÀga ei olnud. (autor Sonja)

KĂ€isime koos 3.b klassiga loomaaias. Meid jaotati paaridesse sĂŒnnikuupĂ€evade jĂ€rgi. Meile anti kĂ€tte töölehed, kus pidime ĂŒles otsima seal nimetatud loomad. Meile anti aega 1 tund, et loomad ĂŒles otsida. Kellel jĂ€i aega ĂŒle, vĂ”is veel niisama ringi vaadata. (autor Ott)

13.oktoobril kĂ€isime klassi ja paralleelklassiga Tallinna Loomaaias. Meid jagati paaridesse ja anti kĂ€tte ĂŒlesanded. Pidime kĂ€ima erinevate loomade juures ja vastama kĂŒsimustele. Veidi kĂŒlm kĂŒll hakkas, aga mind see ei hĂ€irinud. KĂ”ige lahedamad olid jÀÀkaru uus puur ja jaapani makaagid. (autor Kaspar)

Lisas: kristel 13.10.2017 22:45

Teadlaste öö, 29.septembril 2017

Kooli sĂŒnnipĂ€evaĂ”htul toimus koolis Teadlaste öö. Meie klassi esindasid Elsa, Mark, Julius ja Niklas. Olite vĂ€ga tublid!

Lisas: kristel 29.09.2017 22:07

Kooli sĂŒnnipĂ€ev, 29.septembril 2017

29. septembril toimus Tallinna Reaalkooli sĂŒnnipĂ€ev. Kool sai 136-aastaseks. Meie klass tegi ise kooki ja see oli vĂ€ga maitsev. Muidu oli meil ka vĂ€ga lĂ”bus. Igas klassis kĂ€is ka ĂŒks vilistlane, meil kĂ€is kĂŒlas Irise vanaisa.(autor Liisa Lota)

Reaalkooli vilistlane Üllar Hints (lend 85d).

29.septembril oli Tallinna Reaalkoolil 136.sĂŒnnipĂ€ev. Meie klass tegi kooli sĂŒnnipĂ€eva puhul Reaalkooli teemalised tordid. Minu arust olid need tordid vĂ€ga teemakohased ja ilusad.
Me laulsime koolile sĂŒnnipĂ€evalaulu. Siis hakkasime torti sööma ja mahla jooma. See oli vĂ€ga maitsev. See pĂ€ev oli vĂ€ga tore. (autor Emma)

Koolil oli 29.septembril sĂŒnnipĂ€ev. Kool sai 136-aastaseks. Me tĂ€histasime seda niimoodi, et me tegime tordid, mis tulid vĂ€ga kaunid, direktor pidas kĂ”net ja siis me laulsime “Palju Ă”nne” laulu. Muidugi sĂ”ime me torti ka. (autor Karolin)

Lisas: kristel 29.09.2017 21:43