Viimane koolipäev! 12.juuni 2018

Meie 3.klassi viimane koolipäev oli vihmane ning seetõttu toimus pidulik aktus aulas. Aktusel said kiituskirjad tublimatest tublimad õpilased: Karolin, Emma, Mirtel, Kaspar, Sten Erik, Kaarel, Jürgen ja Ralf. Palju õnne!
Klassis jagasime tunnistusi ning tegime pilte. Päeva lõpetas suur üllatus: maitsev tort!

Lisas: kristel 16.06.2018 00:24

Suvise lugemise nimekiri.

Soovituslik raamatute nimekiri 2018.a suveks
1. Artur – R.Dahl „Matilda“
2. Karmen – P. Richardson „Hamelin pärast rotte“
3. Daniela – Lindgren „Vennad Lõvisüdamed“,
R. Reinaus „Kuidas mu isa endale uue naise sai“
4. Iris, Andreas, Kaarel – J.K. Rowling Harry Potteri sari
5. Julius, Pia – R. Reinaus „Pärdik Päär ja hauaröövlid“
6. Kärt – E.ThompsonSeton „Lugusid loomadest“
7. Laura Liisa – A.Kivirähk „Tilda ja tolmuingel“
8. Mark – T. Murray „Teise ringi süda“
9. Mattis, Marta – A. Larsson & I.Korsell sari „Pax“
10. Emma – E.Ehasoo „Minu esimene äri“
11. Gregor – M.Widmark LasseMaia Detektiivibüroo sari
12. Jürgen – M.Keränen „Professor Must“(või mõni muu raamat samalt autorilt )
13. Kadri-Ly – L.Oliver „Liesl & Po“
14. Karolin – K.Pettai „Kaarina ja võluvärgid“
15. Kaspar – A.Griffits „13-korruseline puuonn“; V.Märka „Barutino“
16. Liisa Lota – S.Nopola „Risto Räppar ja külmutaja-Elvi“ (või muu raamat samast sarjast)
17. Mirtel, Ott – B.Peers „Lüriidiumivaras“ (ja teised raamatud William Wentoni seiklussarjast)
18. Niklas – D.Landy sari „Luuker Leebesurm“
19. Ralf – S.Collins „Näljamängud“ (triloogia)
20. Silvia – Ph. Pullmann „Kuldne kompass“ (triloogia „Tema tumedad ained“ esimene raamat)
21. Sophie – S.Rippin „Sille S. Sirel“, ajakirjad Minu Maailm
22. Sonja – P. Ness „Kui koletis kutsub“
23. Elsa – R.Reinaus „Roosad inglid“
24. Sten Erik – L.Pichon sari Tom Gates
25. Sten Arti – R.Riggs „Miss Peregrine’i kodu ebaharilikele lastele“ (triloogia esimene raamat)
26. R.J.Palacio „Ime“, „Auggie ja mina: kolm lugu „Ime“ tegelastest“

Loe neid või teisi raamatuid! (miinimum viis raamatut või vähemalt 600 lk, maksimum kogu nimekiri)

Mõnusat suve raamatutega!

Lisas: kristel 11.06.2018 00:44

Kooli OHHOO-päev, 4.juunil 2018

Nagu kiuste sadas sel päeval vihma ning meie kooli Ohhoo-päev toimus siseruumides. Sagimist oli palju, kuid kõik katsed ja leiutised said esitatud ja vaadatud. Toimus ka suur hääletus ning parimateks osutusid KOMMIMASINAD!
OHHOO-päeva 1.koha saavutas SOPHIE ja 3.koha NIKLAS! SUPER!

Võidutöö: Sophie “Kommimasin”

3.koht Niklase kommimasin

Arturi lauamäng

Irise ja Liisa LOta magnetmäng

Marki katse “Elevandi hambapasta”

Lisas: kristel 04.06.2018 00:25

Kevadball, 30.mai 2018

Meil oli koolis ball. Selleks puhuks panid kõik end väga pidulikult riidesse. Mul oli ilus helesinine pikk kleit, mis meeldis tüdrukutele väga. Kahjuks tuli selle klaidi sisse pisike auk, aga sellest ei lasknud ma oma peotuju rikkuda. Kuigi meil oli reegel, et ühte inimest võib valida ühe korra, siis valis Niklas mind lausa neli korda!
Ma arvan, et kõikide lemmiktants oli “Laupäevaõhtu palavik”. Mulle meeldis väga ka tantsupaar, kes ballil esines. Selle tĂĽdruku kleit oli nii ilus!
Loodan, et meil tuleb selliseid tantsupidusid veel!
Loo autor on Laura Liisa.

Lisas: kristel 30.05.2018 23:14

Ekskursioon Lahemaale Altjale, 25.mail 2018

Altja kiigeplatsil mängisime ja einestasime

Sööme jänesekapsast

Kärbsesild

Uurime luubiga loodust.

Jeee, meri!!!

Poisid kaevasid sĂĽgava augu

Lisas: kristel 25.05.2018 00:54

Kohtumine kirjanik Reeli Reinausiga, 24.mail 2018

24.mail käisime Eesti Lastekirjanduskeskuses kohtumas kirjanik Reeli Reinausiga. Eelnevalt lugesid õpilased läbi kirjaniku raamatu ning mõtlesid vähemalt kolm küsimust, mida sooviksid autorilt küsida. Kohtumine läks huvitavalt ning tänu õpilaste rohketele küsimustele väga kiiresti. KOhtumise lõpus saime oma raamatutesse ka autogrammid.
Reeli Reinausi raamatud on lõbusad ja põnevad ning soovitame kõigil neid kindlasti lugeda!

Lisas: kristel 24.05.2018 23:54

Võimlemispidu, 21.mail 2018

21.mail toimus Vene Teatris meie kooli võimlemispidu “Palju õnne!”. Ka meie klass esines seal tantsuga “Sõidame peole”. Meil olid kõigil oranĹľid särgid seljas ning me tegime Elroni rongi. Alguses oli meil mitu proovi. Meil tulid seal tantsud kĂĽll välja, kuid päris etendusel oli kõik veel palju parem! Etendus algas kell 17.00, kõik olid elevil ja närvis. Kuna meie etteaste oli eelviimane, siis pidime väga, väga, väga kaua ootama. Olime terve selle aja ĂĽhes ooteruumis ja mul hakkas lõpuks väga halb. Esinemine aga läks väga hästi ja ĂĽldse oli väga tore päev!
Loo kirjutas Karmen.

Ootame….

Ootame…

Meie rong.

Lisas: kristel 21.05.2018 00:25

Emadepäev, 16.mail 2018

Meie klassi emadepäev toimus sel aastal 16.mail. Emadepäev nägi välja selline, et kõikide klassi laste emad olid kutsutud õhtuks kooli meie klassi. Kui kõik olid kohale jõudnud, siis iga ema istus oma lapse kohale. Alustuseks tervitas õpetaja emasid ja ütles, et täna on nemad õpilased ja palus seejärel klassi ette noored õpetajad, kelleks olid meie klassi õpilased. Kaspar ja Sten Arti õpetasid matemaatikat, Sten Erik inglise keelt, Artur tegi kehalist, Ralf voltis kunstiõpetuses luiki, Elsa ja Pia õpetasid eesti keelt ning Sonja ja Daniela viisid läbi muusikaõpetuse tunni. Kõik emadest õpilased olid tublid ning neil oli lõbus. Pärast tunde oli veel söögivahetund, kus sõime maitsvaid küpsetisi, mida olime ise eelnevalt küpsetanud.
Loo kirjutas Elsa.

Ă•petajad Sten Arti ja Kaspar

Ă•petaja Sten Erik

Näitlevad Kärt ja Sophie

Ă•petajad Elsa ja Pia

Ă•petajad Daniela ja Sonja

Lisas: kristel 16.05.2018 23:31

Kunstitööd, talv – kevad 2018

Eesti 100:

Tikumajade meisterdamine:

Naksitrallid:

Magnetautode meisterdamine:

Lisas: kristel 15.05.2018 00:24

Puhta vee park, 8.mail 2018

Laste arvamused:
JĂĽrgen: “Käisime Pandiveres Puhta Vee Teemapargis. Seal me tegime mõne mängu ja … sõime.”
Julius: “Puhta Vee teemapargis oli igav. Ma ei soovita sinna minna.”

Lisas: kristel 08.05.2018 00:17