Klassihommik, 20.oktoober 2017

Lisas: kristel 20.10.2017 22:57

KinokĂĽlastus “Pilvepoiss”, 16.10.2017

Meie käisime 16.oktoobril klassiga vaatamas filmi “Pilvepoiss”. See film meeldis mulle, kuid ma ei saanud aru, miks selle nimi oli “Pilvepoiss”, kui seal pilvedega midagi pistmist polnud?! Film rääkis ĂĽhest poisist, kes elas koos oma isaga. Ăśhel päeval pidi ta minema oma ema juurde, kus elasid ka ta vend ja poolõde, keda ta polnud kunagi näinud. Ta pidi õppima seal põhjapõtrasid pĂĽĂĽdma ja nendega toime tulema. Tal polnud seal ĂĽhtegi sõpra ning kõik pidasid teda imelikuks ja ta tahtis tagasi oma isa juurde. Ă•nneks lõppes kõik hästi. (autor Karmen)

Minu arust oli kino väga äge! Kui me Niklasega koos istusime, siis me itsitasime, kui keegi ĂĽtles filmis “loll” (inglise keeles “stupid”). Aga muidu oli terve film lahe! Pärast filmi tuli mulle muidugi meelde, et ma olin enne ĂĽhe kinda ära kaotanud. (autor Andreas)

Meie klass käis kinos “Pilvepoissi” vaatamas. Mulle see film väga meeldis ja ma sooviksin teile sellest rääkida. Selles filmis oli ĂĽks poiss Niilas. Ta vanemad olid lahus. Niilas elas muidu isa juures, kuid ĂĽhel päeval pidi ta ema juurde minema. Ta ema elas Põhja-Rootsis, seal olid põhjapõdrad. Niilas kartis neid. Ta ei tundnud ennast seal hästi. Ta ei saanud ka oma kasuvenna ja kasuõega hästi läbi. Hiljem hakkas ema Niilasele õpetama, kuidas lassot visata, sest alguses ta seda ei osanud. Kui ta selle selgeks sai, siis sai ta lõpuks teistega sõbraks. Igatahes minu meelest oli see äge! (autor Laura Liisa)

Lisas: kristel 16.10.2017 21:02

R-õppe tund loomaias, 13.oktoobril 2017

Käisime klassiga loomaaias. Kui me kohale jõudsime, siis anti meile leht, mille pidime ära täitma loomi vaadeldes, kuulates ja lugedes. Kui leht sai valmis, siis kogunesime alguspunkti ja läksime kooli tagasi. Nii et ega seal palju nalja väga ei olnud. (autor Sonja)

Käisime koos 3.b klassiga loomaaias. Meid jaotati paaridesse sünnikuupäevade järgi. Meile anti kätte töölehed, kus pidime üles otsima seal nimetatud loomad. Meile anti aega 1 tund, et loomad üles otsida. Kellel jäi aega üle, võis veel niisama ringi vaadata. (autor Ott)

13.oktoobril käisime klassi ja paralleelklassiga Tallinna Loomaaias. Meid jagati paaridesse ja anti kätte ülesanded. Pidime käima erinevate loomade juures ja vastama küsimustele. Veidi külm küll hakkas, aga mind see ei häirinud. Kõige lahedamad olid jääkaru uus puur ja jaapani makaagid. (autor Kaspar)

Lisas: kristel 13.10.2017 22:45

Teadlaste öö, 29.septembril 2017

Kooli sünnipäevaõhtul toimus koolis Teadlaste öö. Meie klassi esindasid Elsa, Mark, Julius ja Niklas. Olite väga tublid!

Lisas: kristel 29.09.2017 22:07

Kooli sünnipäev, 29.septembril 2017

29. septembril toimus Tallinna Reaalkooli sünnipäev. Kool sai 136-aastaseks. Meie klass tegi ise kooki ja see oli väga maitsev. Muidu oli meil ka väga lõbus. Igas klassis käis ka üks vilistlane, meil käis külas Irise vanaisa.(autor Liisa Lota)

Reaalkooli vilistlane Ăśllar Hints (lend 85d).

29.septembril oli Tallinna Reaalkoolil 136.sünnipäev. Meie klass tegi kooli sünnipäeva puhul Reaalkooli teemalised tordid. Minu arust olid need tordid väga teemakohased ja ilusad.
Me laulsime koolile sünnipäevalaulu. Siis hakkasime torti sööma ja mahla jooma. See oli väga maitsev. See päev oli väga tore. (autor Emma)

Koolil oli 29.septembril sĂĽnnipäev. Kool sai 136-aastaseks. Me tähistasime seda niimoodi, et me tegime tordid, mis tulid väga kaunid, direktor pidas kõnet ja siis me laulsime “Palju õnne” laulu. Muidugi sõime me torti ka. (autor Karolin)

Lisas: kristel 29.09.2017 21:43

Valmistume kooli sünnipäevaks! 28.september 2017

Lisas: kristel 28.09.2017 21:54

SĂĽgislaat, 25.september 2017

Igal aastal toimub koolis sügislaat, mille korraldavad 3.klassid. Sel aastal oli meie kord. Ettevalmistustega alustasime juba varakult ning 25.septembril oli palju erinevat kaupa, mida koolikaaslastele pakkuda. Laat oli väga edukas ning klassiraha kogunes 357 eurot.
Mis sa arvad, mida me võiksime selle rahaga peale hakata?

Lisas: kristel 25.09.2017 22:10

MĂ•K – ĂĽhistund paralleelklassiga

Sel õppeaastal on tunniplaanis matemaatika koostöötund paralleelklassiga. Esimesel nädalal lahendasime koos suveteemalisi matemaatilisi jutte ja sudokusid. Teisel korral tuletasime meelde tekstülesannete lahendamise põhimõtted ja jagunesime oskuste järgi klassidesse, et lahendada erineva raskusega ülesandeid.

Lisas: kristel 22.09.2017 23:09

Häire! september 2017

Iga aasta toimub koolis õppus, kuidas häire korral käituda. Tuleta meelde!

Need videod aitavad:

Lisas: kristel 19.09.2017 22:31