Ajarännak aastasse 1920, 7.veebruaril 2018

Tallinna Reaalkool osales Eesti Vabariigi juubeliaastal ajarännakul. Suur maja rändas aastasse 1918, Pärnu mnt majas loositi igale klassile oma aastakümme. Meie rändasime aastasse 1920. Klassi tõime näituse jaoks erinevaid raamatuid ja esemeid, uurisime selle aja koolielu kohta ja milliseid riideid lapsed kandsid. Kirjutasime ka ise jutte fantaseerides, millist elu me sel ajal oleksime elanud. Kaarli jutu avaldas ka veebruarikuu Reaali Poiss.

Ajarännaku päev algas kogunemisega aulas, kus iga klass tutvustas oma ajajärku. Seejärel liikusid tüdrukud tundi koos õp Katiga ning poisid õp Kristeliga. Järgnes hügieenikontroll ja üritasime lugeda vanu tekste….see oli päris keeruline! Tutvusime Reaalkooli kunagiste õpetajatega. Päeva lõpus loeti õues ette manifest ning moodustasime staadionile EV 100 logo, mida pildistati drooniga. Põnev aeg ning põnev päev!

DCIM100MEDIADJI_0052.JPG