Eesti Ekspressi / Delfi külastus

Õpetaja Piret Järvela oli meile 27. novembriks organiseerinud õppekäigu Eesti Ekspressi toimetusse. Uksest sisenedes kõndis meile kohe vastu Hans H Luik. Rõõmsameelselt näitas ta meile oma ajakirjanikujopet, millesse oli peitunud suur iPad. Hiljem seletas ta meile, et tal pole nutitelefoni, mistõttu on tahvelarvuti hädavajalik.

Neljandale korrusele jõudes tegi härra Luik kiire ülevaate Ekspress Grupi kaubamärkidest ning seejärel asusime ringkäigule Eesti Päevalehe toimetuses. Meie üllatuseks olid veel paljud ajakirjanikud kontoris ning töötasid usinalt. Hans H Luik tutvustas meile veel kontori tööpõhimõtteid.

Seejärel suundusime koosolekuruumi, kus meiega liitus ka Delfi tegevtoimetaja Tarmo Paju. Koos tutvustasid nad ajakirjanduse telgitaguseid ning lasid meil küsimusi esitada. See osa oli väga informatiivne ja huvitav, sest muuhulgas rääkis Hans H Luik meile nii enda varasematest suurematest õnnestumistest kui ka altminekutest.

Tegemist oli väga toreda õppekäiguga, mis ei tekitanud hetkekski igavust. Tänu sellele ekskursioonile mõistame kindlasti paremini Eesti meedia siseelu!

Melanie Rannula & Rainer Kelk
132c

Kommenteerimine on keelatud.