Tsitaadid

Kristi Koit: “Mis on salapära?”

Ă•pilane: “Kui tĂĽdruk kannab pushuppi, et siis sa ei tea, kas noh on või ei ole..”

Kristi Koit: “Mis vahe on ihal ja unistusel?”

Ă•pilane: “Iha on selline räpasem..”

Ă•pilane: “See koma tundub seal kuidagi imelik.”

Kristi Koir: “Ega sa tundusid mulle ka esimesel kohtumisel aasta tagasi imelik.”

Ă•pilane, vaadates päevikut: “Kas meil homseks midagi tähtsamat polnud teha kui ainult matemaatika?”

Piret Karu: “Jaapanis kaod öösel magamiskappi ära ja hommikul tuled uuesti kapist välja.”

Matemaatika arvestuse päeval:

Andres Talts: “Nii, kas on kĂĽsimusi?”

Ă•pilane: “Kas nutta võib?”

Tehnoloogia tunnis:

Lektor: “Oi, mis meil nĂĽĂĽd siin toimub? Siin me näeme, et…”

Ă•pilane: “..sama kĂĽsimus, et mis siin toimub..”

Heli Ahuna: “Dr Guillotin oli humanistlik inimene, ta kannatas väga, sest tal olid giljotiinimasinaga head plaanid.”

Ă•pilane: “Head plaanid?! Mingi hea kapsast viilutada või?”

Mart Kuurme (õpilane Juulile): “Praegu on jõulud. Jõuludel on oma kuu. Sul on ka oma kuu olemas? Juuli kuu on!”

Martin Saar: “Tuleb radikaal, ĂĽhelt poolt, vaba elektroniga.”

Martin Saar: “Pole inimest, pole probleemi. Pole ainet, pole lagunemisreaktsiooni.”

Martin Saar: “Ăśks teine õpilane paralleelklassist kommenteeris, et ha-ha, õpetaja joonistas tahvlile stringid ja siis ma mõtlesin, et näljane mõtleb ikka leivast.”