Tegime ära!


94. lennu stipendiumist KÕIK ÜHE EEST ja keskkonna puhtusest motiveerituna, läksime 1/3 klassiga laupäeval, 5. mail kell 10 hommikul Russalka juurde, et koristada puhtaks prügist Mere ja Narva maantee vahele jääv piirkond Petrooleumi tänavast Russalkani. Meie küll peamiselt aitasime Russalka juures oleva rannariba koristamisega. Tegelikult oli neid kondoomipakke ja penoplasti tükke koristades hea tunne küll, sest esiteks ei magatud maha tervet laupäeva hommikut ja poolt päeva, vaid sai hommikul vara üles ning teiseks sai tehtud tasa need isiklikud patustamised seoses prügi mahaloopimisega. Hetkel rääkisin küll enda eest ning ma ei tea, mis olid teiste klassikaaslaste emotsioonid. Peamiselt olidki rannaribal meie klassikaaslased ning mõned teised aitajad, kuid ranna saime enam-vähem puhtaks umbes 2 tunniga.

Huvitavaimad leiud olid naiste mingisugused sandaalidelaadsed asjad, mõned trussiku paarid, veel pakis kondoomid, pesukaitsed, linnu tiivad ja üks surnud kajakas ka(lein).

Aitäh Kätliin, kes üldse selle algatas ja meid sinna vedas ning aitäh kõik kohaletulijad: Karl, Kristina, Rickard, Johanna, Uku, Sass, Martin, Kristel, meie armas klassijuhataja Tiia, veel kord Kätliin ning sama palju ja mitte üldse vähem loomulikult mina.

Pildid hommikust leiate siit.

R.

Kommenteerimine on keelatud.