Esimene september

Algas põhikooli viimane peatükk. Tookord, 1. septembril, oli ilus ilm. Taevas lõõskas päike ning aktus leidis aset seal kus alati, staadionil. Traditsiooniliselt pidas meie kooli direktor kõne, milles soovis ta meile edu tuleval õppeaastal. Laulsime ka Eesti hümni ning viskasime ühe teadatuntud ütluse tulemusena õhku mitmeid mütse. Väga meeldiv oli taas näha klassikaaslasi, kellest enamikuga polnud kolm kuud kohtunud. Märkasime kõik, et puudu on kaks inimest, kes olid meiega alles 8. klassi lõpul: Greta Frosch ja Christopher-Robin Lauring olid oma kooliteed jätkanud mujal. See tuli meile üllatusena, kuna enamik meist polnud nende lahkumisest teadlikud. Sel päeval algas 9. klass Tallinna Reaalkoolis.

-Kristofer