Athiveeritud - päev 10.11.2010

Sekeldused sööklas

Eelmise veerandi lõpunädalal ründasid 9.c klassi sööklaveteranid kooli sööklat ja ära sai söödud suhteliselt palju kamba peale. Täpse arvestuse jätan siin kajastamata. Igatahes osad lahkusid ja lõpuks jäi sinna kõigest 3 veterani 19 taldrikuga. Need võeti kätte ja suunduti minekule, küll oli ikka sööklatöötajate imestus suur. Õnneks laabus kõik hästi, nagu alati meiega läheb. Pilt sai ikka kah tehtud mingi hetk, aga seal tervet hunnikut ei olnud.

Kõrgema astme veteranid Aadamsoo ja Koršets olid toiduga rahul.

Pommuudis!

Täna söögivahetunnil märkasin, et laineid lööv DJ Kriss istus söögilauas ning rääkis korraga mobiiliga ja jõi klaasist! Kas pole mitte hämmastav! Pilti tegin kah.

DJ Kriss tõestas sööklas igati enda mitmekülgsust!

Päev koolis

Issandama ajaarvamise järgi oli täna 2010. aasta talvekuu 10. päev ehk mardipäev. Sellest päevast tegin ma ülesvõtteid. Peace.

Tambet leidis muusika tunnis aega ühiskonna tööks õppimisele.

Mihklil ja Eliisel oli mata kodune töö tegemata. Ikka juhtub...

Söögiveteran Koršetsile meeldis toit ja ta tegi kolm mahukat ringi.

Keegi spikerdas enda multifunktsionaalse puutetundliku ekraaniga käsitelefoni abil.

Carola ja Eva arutasid, millise firma sĂĽgiskollektsioon on parim.

Päeva lõpuks oli sõjatandril võimust võtnud väsimus.