Athiveeritud - päev 11.11.2010

Hämmastav leid!

Seltsimees Koršets tegi sellise leiu ja teavitas mind sellest. Nimelt hakkas koolijüts Egert nüüdsest tšikklivennaks. Kotkas, kui sa peaksid enda juhilubadega kuhugi sõitma minema, vaata ette! Ning teisedki, ärge laske ennast petta tema madalast profiilist, midagi hämmastavat võib avaneda.

I'm on the hiiiiiiggghhhwaaaaaay to hellll!!!!

Söökla hädad

Järiekordselt rĂĽndasid 9.c klassi söögiveteranid kooli sööklat ja Koršetsil olid isegi rekordimõtted peas kuna söök oli hea (kartulipĂĽree, kalaburger ja KĂśLM KASTE, kõrvale pakuti mahlajooki). Koos ĂĽhe alamastme veteraniga sain söödud esimese ringi. Kui me aga mitmekesi teisele ringile sööstsime nägime enda õnnetuseks lõpematult pikka järiekorda ning kuna sööklas oli korraga lausa 2 korravalvurit (õpetajat) tekkis ka probleeme vahelt võtmisega. Nii olid söögiveteranid pettunud ja Koršetsi rekordimõtted läksid luhta. Ajad olid rasked…. seekord väga rasked….

Veteranid olid ääretus masenduses. Tunneli lõpust paistis helget söökla valgust kuid ootama pidi. Sellega ei olda harjunud.

Söökla oli ääreni täis ja kohtasid nappis. Kokkupõrkel margiga juhtus raskemat sorti õnnetus.

Kotkapoisi saavutused

Kotkas käis vahepeal kodus Hiiumaal juhilube tegemas ja saigi need kätte. Respect, siiski esimene meie klassis. Poiss oli täitsa õnnelik kuni kätte jõudis kurb tõsiasi, et tuleb vene keele töö teha. Pole hullu.

Nagu 2 tilka vett: Kotkas ja Kotka juhiluba...ega vist teisiti ei saagi.

Eksklusiiv: DJ Kriss

Seekord oli DJ Kriss, edukas uustulnuk muusikatööstuses, ennast kehalise tunnis, vaatamata vabastusele, kergelt väsitanud ning poseeris riietusruumis kaamera ees. Sellega tõestas ta, et suudaks ka edukalt moeäris läbi lüüa!

...ning ta viskas särgi üle õla, vaatas kaugusesse ja lasi enda ülakehast pilti teha...

Romet kehalises

Täna oli kehaline kus tegi vägeva etteaste õpilane Romet mängides nii korvpalli kui ka saalihokit. Kahjuks jäi temal nii ühes kui teises skoor avamata, vaatamata sellele, et ta mängis tugevas tiimis. Hiljem riietudes ei osanud Romet enda ebaõnne põhjendada.

Rommyboy pettumuseks oli tema skoor 0 ja polnud mingit motivatsiooni ennast edasi liigutada.