Athiveeritud - päev 17.11.2010

Filmiuudised

Kuna reedel esilinastub “Harry Potter ja fĂĽĂĽsika labor”, siis on ka koolisiseselt väljumas film, mis peaks iga vaataja fĂĽĂĽsikalist silmaringi tohutul määral avardama. Saime ka pika aja peale hangitud tuleva filmi postri.

Daamid ja härrad, peaosas on ei keegi muu kui auväärne füüsik Kuurme.

Estonia evakutsioon.

Täna läksid kõik 4-10ndad klassid Estonia teatrisse ooperit vaatama. Imelik sündmus toimus kell 1 päeval ja tegemist oli tegelikult tuletõrjeõppusega Estonia töötajatele. Umbes 20 minutit sai siis esmaklassilist ooperit kuulata ning seejärel pidi kümmekond minutit mööda maja ringi käima kuni sai lahkuda. Reaalkool võiks ju kõikidele asutusetele pakkuda tasuta tööjõudu evakutsiooni õppuste läbiviimiseks.

Kõik asusid positsioonidele, et saaks sooritada esmaklassilise evakutsiooni.

Pehme pink.

Armsaks saanud pehmed pingid kadusid mõni aeg tagasi koridoridest ja nüüd peab alati leppima kõvade pinkidega. Täna tekkis imeline läbimurre kui meil lasti vahetunnis istuda kabinetis pehme pingi peal.

Vaimustus oli ĂĽleĂĽldine kui saadi tagaigatsetud pingi peale istutud.

Järiekordne tegu sööklas

Täna asus minu kõrvale istuma Robin, kes oli endale ette võtnud hunniku leiba. Seda sellepärast, et tema dieet nõuab pidevat leivasöömist.

Vett ja leiba nagu vanglas ikka.

Õnnelik toimetaja Väike-Kaarel

Erinevalt esiridaest polnud pisike Kaarel vist üldse väsinud ja tegeles õppetööga. Tõsi ta on, muusika asemel õppis Mini-Kaarel hoopis eesti keele tööks, aga üldplaanis on see ikkagi päris kõva saavutus.

Tilluke Kaarel vaatas õnnelikult, kuna tundis, et on lootust eesti keele töö edukalt läbida.

Varahommikune väsimus

Täna hommikul tuli jälle rutiinikohaselt kell 8 õpinguid alustada. Esimeses tunnis milleks oli muusika oli väsimus nii suur, et laua esiread magasid täies rahus.

Nagu näha ei ületa väsimust miski.