Klassivaatlus

Üks kiire palve teile kõigile sealpool arvuteid. Palun kirjutage siia kommentaaridesse oma ettepanekud õpetajatele, klassile ning direktsioonile. Ma pean kogu klassi arvamust esindama ja ma arvan, et minu ettepanekud ei ole kogu klassi ettepanekud. Tänan 🙂

4 kommentaari - “Klassivaatlus”

1. Selene Ütleb:

Minul praegu ühtegi mõtet pähe ei hüppa, aga millised ettepanekud sul on, see paneb ehk mõtte jooksma 🙂

2. Sander H. Ütleb:

No näiteks, et õpetajad paneksid kodutööd õigetele kuupäevadele, ekooli võiks tunniplaan tulla..

3. KadriannKPS Ütleb:

Oleks ütlemata tore, kui kõik õpetajad lõpuks mõistaksid, et vahetunnid kestavad vaid 10min ja õpiksid lõpuks tundide lõpuajad ära.. aitäh!

🙂

4. Priit Ütleb:

Mu meelest on natuke veider, et sööklajärjekorras ette trĂĽgimine on iseenesestmõistetavaks kujunenud… väljaspool kooli ju keegi niimoodi ei käituks.
    Võibolla selle jaoks on mingi põhjendus olemas, aga vähemalt praegu mina seda ei harrasta, ja keegi ei viitsi trügijaid noomida ka, sest neid on lihtsalt nii palju.

Midagi muud praegu pähe ei tule, eks annan teada kui midagi on. Tunniplaanist eKoolis ise puudust ei tunne, niikuinii on päevikus olemas, ja kui pole, siis Reaalkooli kodukal on täiesti olemas.