Klassi saavutused võistlustel

1. XIV kindral Johan Laidoneri olümpiateatejooks: põhikooli- kui ka gümnaasiumiosas I koht. 10.b klassi esindajad: Christopher Juul, Villem Ossip, Matthias Rimm ja Allar Aasjõe.
  2. Koolinoorte sõudmine:  II koht gümnaasiumi tiimiga. 131.b klassi esindajad: Kevin Reim, Christopher Juul. Individuaalselt II koht: Kevin Reim.
  3. Alfa sõudmise võistlus: II koht gümnaasiumi tiimiga. 131.b klassi esindajad: Kevin Reim, Christopher Juul.
  4. Reaali Ramm 2014: Kevin Reim III koht (59p).
  5. Koolinoorte teateujumise MV finaalid: II koht. 10.b klassi esindajad: Allar Aasjõe, Christopher Juul, Andreas Otti, Georg Mihkel Kodi.
  6. XV kindral Johan Laidoneri olümpiateatejooks: Võistluste kiireima ringi aeg (2X750m): Matthias Rimm (ja Hendrik Kiristaja), aeg: 4:07.1. Gümnaasiumi noomeeste võistkonda kuulusid 131.b lennust: Matthias Rimm, Christopher Juul, Allar Aasjõe, Villem Ossip. Gümnaasiumi neidude võistkonda kuulus 131.b lennust: Mirjam Koppel.