Ajarännak 15. september

Tere!

15. septembril toimus Tallinna Reaalkooli esimene ülekooliline üritus sellel kooliaastal – ajarännak. Teemaks olid aastad 1987-1991 ehk Eesti taasiseseisvumine.

Kell 06:55 kogunes meie klass Toompeale Kuberneri aeda koos ülejäänud 9.-12. klassidega. Seal kuulasime direktor Ene Saare, Madis Somelari ja ka Jüri Ratta kõnesid. Seejärel suundusime kõik Hirveparki, kus saime kuulata ka õpilaste koostatud kõnesid ning loeti ette ka teemakohaseid luuletusi. Pärast seda läksime kõik koos kooli.

Kell 10:10 – 10:40 toimus Reaalkooli ees Balti kett, kus kõik seisid ajastukohaste plakatitega ja teemakohastes riietes. Peale seda läksid kõik tagasi tundi.

Kell 12.45 kogunesime staadionile ja sinna püstitatud lavale astus Ivo Linna. Esinemine kestis umbes poolteist tundi ja paljudele lauludele lauldi kaasa. Lõpus tekkis suur järjekord autogrammi saamiseks. Pärast kontserti sai päev läbi.

Postituse tegi Liisi 🙂