Meie klassi huvialad

Me küsitlesime oma klassi nende tegevusalade ja hobide kohta ning saime palju huvitavaid vastuseid. Küsitlus sisaldas mitmeid erinevaid küsimusi huvialade kohta ning siin on huvitavad vastused iga küsimuse kohta.

Mis huvialaga sa tegeled?
Hendrik: Rulatamine                                                     Melissa: Fitness jõutrenn
Georg Kärmas: Kokkamine                                           Trevor: Kergejõustik
Krõõt: Sportakrobaatika                                                Pille-Riin: Viola mängimine
Georg Kalme: Praktiline laskmine                               Herman: Korvpall
Rain: Kabe                                                                        Emma: Kergejõustik
Merilin: Tantsimine                                                        Karl: Judo
Grete: Näitlemine                                                            Elisabet: Muusikakool
Kuldar: Viiuldamine                                                        Raul: Arduino Programmeerimine
Tristan: Kergejõustik                                                      Mia Mai: Ratsutamine
Harriet: Kergejõustik                                                      Konrad: Agility
Triin: Korvpall                                                                  Ege: Golf
Kalev Mattias: Võistlustants                                         Katarina: Tennis
Jakob: Ujumine                                                               Gerda: Klaver
Henri: Õhuakrobaatika                                                  Johann: Võrkpall
Emil: Võrkpall

Miks sa selle huvialaga tegeled?
Kalev Mattias (võistlustants): See on huvitav ja tore ja ma saan trenni teha.
Rain (kabe): See aitab loogikat arendada.
Krõõt (sportakrobaatika): Mulle meeldib ennast ületada ja adrenaliini endas tekitada.
Konrad (agility): Ma saan koeraga olla ja see on põhimõtteliselt ainus sport mis mind huvitab.
Tristan (kergejõustik): Sellepärast, et meeldib sportlik pingutus ja eneseületamine, uute rekordite püstitamine.
Georg Kärmas (kokkamine): See on huvitav, rahustav ja pärast saab head toitu süüa.

Midagi huvitavat sinu selle huvialaga seoses…
Georg Kalme (praktiline laskmine): Turvalisus on väga tähtis ja võistlustelt on väga lihtne disklaffi saada.
Emma (kergejõustik): Kergejõustik on viimastel aastatel väga populaarseks läinud.
Tristan (kergejõustik): Eesti meistrivõistlustel tulin kuulitõukes 4. kohale ja kõrgushüppes 3. kohale.
Kalev Mattias (võistlustants): Võistlustantsus on erinevad klassid, näiteks A, B, C, D ja E ja et järgmisesse klassi saada, sa pead koguma 100 punkti.
Grete (näitlemine): Kõik on väga aegavõttev ja etenduste ning proovide tõttu olen pidanud koolist palju puuduma, aga olen kenasti hakkama saanud.
Ege (golf): Esimene mõte, pähe mis tuli. Kui minu esimene hooaeg läbi sai, mõtlesin, et kuidas küll terve talve golfita hakkama saan. Kuid sel talvel ei olnudki vist ühtegi kuud, kui väljakul mängida ei saanud.

Mis vahendeid sellega tegelemiseks vaja on?
Elisabet (muusikakool): Instrument ja erinevad asjad, mida on vaja selle kasutamiseks (poogen, kampol, õlatugi jne), vahend millega pilli häälestada, tavaliselt ka noodid ja noodipult.
Krõõt (sportakrobaatika): Sportakrobaatikaga tegelemiseks pole sul peale trenniriiete eriti midagi vaja.
Harriet (kergejõustik): Erinevaid spordikumme, raskusi, matti aga saab ka ilma mitte millegita.
Karl (judo): Su enda keha ja treeningpartner.
Mia Mai (ratsutamine): Palju, palju varustust ja vahendeid.

Pildid ja vastused – lend 140a
Tekst – Georg Kalme