Õppekäik vanalinnas

Käisime õppekäigul Tallinna vanalinnas, sest täna olid suurtematel koolilõpetajatel koolimajas riigieksamid. Vanalinnas oli meil kaasas giid kes meile palju legende ja huvitavaid fakte rääkis. Klassikaaslaste emotsioonidest oli aru saada, et kõigile meeldis selline peaaegu nagu puhkepäev sooja vanalinna päikese all. Ilm oli nii soe, et mõningail hakkas isegi päikesest halb.

-Henri Georg Valentin

Alguses kogunesime me Raekoja platsile. Seal räägiti meile Raekoja platsist endast ja Raeapteegist. Me käisime ka läbi lühikese ja pika jala ning rääkisime Taani vallutsest ühe kuju juures. Me mängisime ka Kuningat. See mäng on nagu Heeringas, aga lihtsalt Kuningas kuningas 1;2;3. Pärast õppekäiku läksime koju.

-Gerda Tiisel

Lisa kommentaar

Warning: Undefined variable $user_ID in /data02/virt58214/domeenid/www.real.edu.ee/htdocs/ajaveeb/wp-content/themes/hoolekandeselts/comments.php on line 74