Emakeelepäev

Sel aastal sattus tähistamine reedele, 13.märtsile.

Algul selgitasime oma klassis kõige ILUSAMAD SÕNAD meie kaunis EMAKEELES. Nendeks osutusid:

EMAKEEL, VABADUS, ARMASTUS, ARMAS, SEIKLUS, LAULUPIDU, EMA, KODU, TORE, SUITSUPÄÄSUKE, EESTI KEEL, PÄIKE, SINILILL  ja ILUS.

Seejärel mõtlesime koos b-klassiga, kuidas neid sõnu omaloomingusse panna ja huvitavalt kaaslastele esitada – ka sellega tulime kenasti toime.

Viimaseks ettevõtmiseks segunesime kogu Väikese Maja õpilastega ja tegime ühe põneva õuesõppe tunni, kus rühmatööna püüdsime ära tunda tuntud raamatute tegelasi, eesti lastekirjanike teoseid ja muinasjutte.

No on ikka ILUS SEE MEIE EMAKEEL ja nii tore, et sellist päeva saame koolis huvitavalt tähistada!

Lisa kommentaar

Warning: Undefined variable $user_ID in /data02/virt58214/domeenid/www.real.edu.ee/htdocs/ajaveeb/wp-content/themes/hoolekandeselts/comments.php on line 74