Athiveeritud - päev 05.01.2020

Talvekontsert

Esmaspäeval, 16. detsembril toimus Estonia Kontserdisaalis Tallinna Reaalkooli talvekontsert „Läbi lume sahiseva.” Laval näitasid oma oskuseid 1. – 12. klassi õpilased, kes olid selleks juba mitu kuud valmistunud. Sai näha nii tantsu, laulu kui ka pillimängu ning kontserdi lõpetuseks esitasid kõik esinejad koos „Läbi lume sahiseva.” Hiljem pealtvaatajate käest kĂĽsides, tundus, et kõigile väga meeldis ja ka esinejad ise jäid rahule. Meie klassist esinesid lastekooriga Tuule, Helena ja Kristiina.

Kirjutas:  Kristiina

05.01.2020

Võimlemispidu

5. detsembri hommikul toimus Kalevi spordihallis 7.-9. klasside liikumiskavade esitamine. Kohal olime kõik juba 7.30 ning kui joped sai riietusruumidesse viidud, tegime oma kava veel viimast korda enne teistele esitamist läbi. Esinemisriietuseks oli meil kokku lepitud mustad püksid ja värvilised särgid. Kella kaheksaks suundusime kõik tribüünidele  ning oma tantsude esitamist alustasid seitsmendikud. Kui tantsisid kaheksandikud, hakkas ka kerge esinemisnärv sisse tulema ja siis oligi juba meie kord. Meie kava koosnes kolmest eriilmelisest osast ning minu lemmikuks osutus „Nukukese“ järgi tantsitud osa. Meeldejääv oli ka Hugo, Pauli, Patriku ja Antsu etteaste. Kui kõik kavad olid esitatud, teatas direktor kolm parimat klassi. Me olime väga õnnelikud ja samas ka üllatunud, kui kuulsime, et oleme üks neist kolmest. Auhinnaks olid mandariinid kogu klassile. Kui parimad esinejad teatatud, suundusime kooli tundidesse.

Kirjutas: Helena

05.01.2020