Athiveeritud - päev 02.12.2019

Märgiaktus

13. novembril toimus esmakordne üheksandate klasside märgiaktus ja märgipidu. Nüüdsest saabki olema uue traditsioonina märgipidu ka põhikooli õpilastele, et tekitada rohkem ühtekuuluvustunnet. Õhtu algas jalutuskäiguga Reaali Poisi ette, kus Ants-Erik pidas pika ja huvitava kõne sellest ausambast ja muidugi ka ühtekuuluvustundest. Pärast seda läksime tagasi koolimajja ning suundusime aulasse, kus direktor andis kõikidele 138.lennu õpilastele märgi isiklikult kätte. Saime ka kaardid, kus saab märki hoida, et see ära ei kaoks nii kergesti. Selle kaardi peal olid kirjas kõikide meie lennu õpilaste nimed, seega tulevikus on hea teineteist meenutada. Hiljem sõime kõik imemaitsvat kooki ja jõime morssi. Pärast koogisöömist sai terve lend osa võtta Piret Otsa seltskonnatantsudest. Õpetaja Otsa seltskonnatantsud said kahjuks väga kiiresti läbi, aga vähemalt me saime niisama disko kombel edasi tantsida.

Kirjuitas: Hendrik