Athiveeritud - päev 28.05.2018

Kesklinna meistrid jalgpallis

Maikuus toimusid Schnelli staadionil Tallinna kesklinna koolide 6.-7. klasside poiste jalgpalli meistrivÔistlused. Tallinna Reaalkooli esindas vÔistkond koosseisus: Marten Kelement, Gregor Gerretz, Jan Oskar Kallas, Maico Rimmel, Patrik Roostfeldt, Hugo Tristan Tammik, Erki Andre Klemm, Mark MÀlksoo, Henri Peterson ja Mihkel Ratassepp.

AlagrupimĂ€ngudes vĂ”itsime Tallinna Prantsuse LĂŒtseumi, Tallinna Toomkooli ja Tallinna Inglise KolledĆŸit. Alagrupi vĂ”itjatena kohtusime jĂ€rgmisel korral teises ringis Tallinna HumanitaargĂŒmnaasiumi ning Tallinna TĂ”nismĂ€e Reaalkooliga, kelledest esimesega mĂ€ngisime viiki ning teist vĂ”itsime. See tulemus viis meid veel edasi peetavatesse poolfinaalidesse, kus vĂ”itsime Tallinna ÜhisgĂŒmnaasiumi ning pÀÀsesime samal pĂ€eval peetud finaali. Finaalivastaseks osutus meile Tallinna 21. keskkool, kes avapoolajal lĂ€ks kĂŒll mĂ€ngu 0:1 juhtima kuid keda lĂ”ime lĂ”puks numbritega 5:1.

Kirjutas: Mihkel