Korvpallivaadend

21. detsember toimus Tallinna ĂŒlikoolis kaks korvpalli mĂ€ngu. Üks kahe Reaalkooli Ă”pilastest ja Ă”petajatest kokku pandud tiimi vahel ( fĂŒĂŒsikud ja matemaatikud). Teine oli gĂŒmnaasiumi poiste korvpalli turniiri finaal, kuhu olid jĂ”udnud 11.a ja 12.c. Esimene mĂ€ng kulges tasavĂ€giselt, sest kuigi alguses oli raske mĂ€ngu kĂ€ima saada, oli teine veerand palju resultatiivsem ja poolaeg lĂ”ppes matemaatikute eduga 22-20. Matemaatikute poolelt mĂ€ngis hĂ€sti Ă”petaja Villu Raja ja fĂŒĂŒsikute poolt viskas koguni 8 punkti meie oma 7. a klassi Ă”pilane Rasmus Andre. Teisel poolajal visati punkte vĂ€hem, sest mĂ€ngijatel olid kĂ€es poksikindad. MĂ€ng lĂ”ppes matemaatikute kahe punktilise vĂ”iduga 24-22. Teise mĂ€ngu favoriidiks oli oma poolfinaali tervelt 20. punktiga vĂ”itnud ja kuigi oli neil vaid ĂŒks varumees ja ĂŒks mĂ€ngija oli pooleldi vigastatud vĂ”tsid nad siiski kindla 60-39 vĂ”idu. MĂ€ngu otustavad sĂŒndmused toimusid teise veerandaja lĂ”pus kui viskekahuri Albert Saare juhtimisel tehti tervelt 13-0 vahespurt ja pĂ€rast kontrolliti mĂ€ngu.

Kirjutas: Ats Andreas