Athiveeritud - päev 23.12.2017

JÔulukontsert

22.detsembril toimusid Tallinna Reaalkoolis jĂ”ulukondserdid. Meie klass oli pĂ”hikooli jĂ”ulukontserdil koos teiste seitsmendate klassidega ja ka koos kaheksandate klassidega. Seal loeti luuletusi ja esinesid lastekoor, kooristuudio ja mĂ”ned meie kooli vilistlased. Laulsime ka kaks ĂŒhislaulu ja lĂ”pus vĂ”ttis sĂ”na meie kooli direktor Ene Saar ning andis ĂŒle kingituse meie kooli muusikaĂ”petajale, Heli Roosile. Ja sellega lasti meid jĂ”uluvaheajale pĂŒhi tĂ€histama.

Kirjutas: Tuule

23.12.2017

JÔulupidu

EsmaspĂ€eval 18.12.2017 toimus Tallinna Reaalkoolis jĂ”ulupidu 7-8.klassidele. 138.A klassi esituses oli luuletus kuidas meil on pĂ€kapikud kĂ€inud. Esituste vahe peal olid tantsimised ja ringmĂ€ngud. Kuna meie klass tegi annetuse loomadele ja lastele, ei saanud me seekord jĂ”ulukinke. Kui enamus klasse olid oma klassidesse lĂ€inud jĂ€i meie klass Ă”petaja Piret Otsaga ringtantse Ă”ppima, neid oli neli. Üritus kestis 2h  ja kĂ”ik meie klassi Ă”pilased, kes kohale olid jĂ”udnud, lahkusid hea tujuga.

Kirjutas: Rasmus

23.12.2017