Teaduspäev

Teisipäeval 3. aprillil oli koolis teaduspäev.
Sellega seoses toimus tundide ajal mitu loengut:

2. tunni ajal rääkis Marko Mihkelson aulas Eestist ja selle kohast maailmas minevikus, praegu ja tulevikus.
Kommentaarid: “Jäin peaaegu magama.”, “Väga huvitav loeng.”
7. tunnil rääkis Hendrik Meister rääkis putukatest ja sealhulgas putuktoitudest, mida ka tunnis mekkida sai.
Kommentaarid: “Mõnikord oli raske jutust aru saada” , “Jahuusside proovimine oli päeva tipphetk!”

7. tunni ajal toimus ka teaduspäeva aktus, kuhu olid kutsutud 8 meie klassi õpilast väga edukate olümpiaaditulemuste alusel:

Hannah eduka muusikaolümpiaadil osalemise eest, saades riiklikus voorus III järgu.

Doris bioloogia piirkonna 1. koha ja eesti keele olümpiaadi 4.-5. koha eest.

Iti olles kutsutud loodusteaduste lõppvooru.

Ken-Egert olles samuti kutsutud loodusteaduste lõppvooru.

Emma olles bioloogia piirkonna 3.

Marta geograafia piirkonna 2. koha eest.

Loona ajaloo piirkonna 6. koha eest.

Mihkel (Jakobson) keemia piirkonna 2. koha, füüsika piirkonna 1. koha, geograafia piirkonna 1. koha, loodusteaduste piirkonna 1. koha, astronoomiaviktoriini Pulsari põhikooli 3. koha ja matemaatika piirkonna 6. koha eest.

Vasakult Hannah, Doris, Iti, Emma, Marta, Loona, Mihkel