Viimasel koolinädalal…

Eesti korvpalli alguseks loetakse sõpruskohtumist Tallinna Reaalkooli ja Gustav Adolfi Gümnaasiumi võistkondade vahel 90 aastat tagasi. Selle tähistamiseks kohtusid samad koolid 3. juunil Vabaduse väljakul, kust edasi marsiti kõrvuti rongkäigus Kalevi Spordihalli. Hallis võistlesid omavahel 10 minutilistes mängudes koolide vilistlased, õpetajad ja praegused õpilased. Väga tasavägiste mängude tulemusel võitis GAG meid ühe sõbraliku punktiga!

Sel päeval oli meie ülesandeks oma võistkondade ergutamine, mis tuli suurepäraeselt välja!Meie klassi esindasi sportides Johannes Hubert ja Markus, kes osalesid Vabaduse väljakul peetud sissejuhatavas teatevõistluses. Vaata teisi pilte kooli kodulehe galeriist!