Viimasel koolinädalal…

2. juuni hommikul oli igal koolimaja uksest sisseastuval 1. klassi õpilasel kaasas raamat. Raamatu valis igaüks ise, samuti ühe lõigu või luuletuse sellestsamast raamatust, mida teistele ette lugeda. Selle tegevuse  eesmärgiks oli huvitavate raamatutega  tutvumine, et igaüks  leiaks kaaslaste soovitusel suveks raamatuid, mille lugemisest  mõnu tunda.

Õpilased tutvustasid oma raamatuid ja katkendeid  rühmades,  seejärel valisid endi seast rühma esindaja. Esindajad  tutvustasid kõigile kuulajatele lühidalt nende rühmas loetud raamatuid ning tutvustasid oma.  Selgus, et esimeste klasside õpilased loevad  looduse-, luule-, nalja-, põnevus- ja seiklusraamatuid. Loodame, et igaüks leidis selle päeva lõpuks raamatu suviseks lugemiseks. Mõnusat lugemist!


Samal päeval käisime proua Mallega Stahliga Vabaduse väljakul ja Harju mäel, et rohkem teada saada sellest vanast linnast, kus  elame. Kuulsime  ja kujutlesime, kuidas nägi Tallinn välja mitmeid kümneid ja  sadu aastaid tagasi, kuidas linn kasvas ja muutus.


Lisa kommentaar