Õpioskused

Tervitusi üle pika aja!

Vahepeal, täpsemalt 22-23 oktoobril toimus üleriigiline õpioskuste voor. Tallinna esindasid Tallinna Reaalkool ja Tallinna Prantsuse Lütseum, kes võtsid ka kaks esimest kohta. Esimeseks tuli nagu ikka Prantsuse Lütseum ja  nagu ikka teiseks meie- Tallinna Reaalkool. Võistkonda kuulusid: Paula-Brit Siimar, Kertu Johanna Jõeste, Maria Huntsaar, Katariina Päts, Silver Suurorg ning õpetaja Ege Viil.

Võistluse esimesel päeval eriti midagi peale ühise Tervise Paradiisi külastuse ei toimunud. Teist päeva aga alustasime tutvustustega, peale seda toimus võistlus ise. Neli tuba, milles me erinevaid ülesandeid lahendasime: roheline tuba-loodus, sinine tuba- humanitaar, kirju tuba-varia ning ruuduline tuba-reaal. Peale seda toimus ekskursioon Pärnus, peale seda lõunasöök, siis autasustamine ja kojusõit.

Kahjuks suutsime me fotoaparaadid koju unustada, seega ei saa me oma võistlust Pärnus siin jagada, aga kui me oma tutvustava filmi üles laeme panen selle kindlasti ka siia.

Seniks aga olge mõnusad ja võtke vaheajast viimast!

Katariina

PS! Järgmine kord üritan sündmused siia kiiremini kohale toimetada

1 kommentaar - “Õpioskused”

  1. Henri Ütleb:

    Õnnitlen osalejaid 2. koha puhul! Ja vedas teil, et ka Tervise Paradiisi jõudsite.

Lisa kommentaar


Warning: Undefined variable $user_ID in /data02/virt58214/domeenid/www.real.edu.ee/htdocs/ajaveeb/wp-content/themes/reaalkool/comments.php on line 74