Athiveeritud - päev 11.12.2009

Füüsika tähelepanu keskpunktis

Meie klassi õpilased on otsustanud välja selgitada, kes kui hästi füüsikat oskab ja meile ei piisa õpetajalt saadud hinnetest. Käime mõõtu võtmas ikka võistlustel ja olümpiaadidel.
Tänaseks on selgunud esimesed tulemused. 28. novembril toimusid Tallinna Tehnikaülikoolis füüsika lahtised võistlused. Meie klassist osalesid seal Raid, Tambet, Janno, Robin, Elise, Kristen, Annemari ja mina.
Silmapaistvalt hea tulemuse saavutas 8. klasside õpilaste arvestuses Raid – nimelt saavutas ta II koha. Palju õnne!
Teiste tulemusi saate vaadata siit

Lisaks sellele toimus reedel, 11. detsembril 2009 füüsikaolümpiaadi koolivoor. Ka seal osales väga palju meie klassi õpilasi. Loodame, et tulemused on ka head.

11.12.2009

Paus ajaveebis ja salakaval viirus

Ajaveebi postitustesse on minu poolt tulnud väike paus, aga kahjuks jäin vahepeal haigeks ja ei saanud koolielust täiel rinnal osa võtta. Kahjuks keegi teine ka midagi ei kirjutanud.
Mulle jäi silma üks video, kus räägitakse viiruste levimistest. Täitsa huvitav oli.

Vaadake ka, äkki hoiab haigused eemal.

11.12.2009