Athiveeritud - päev 15.12.2010

15. REBMESTED 2010

Tänane päev algas vahvasti- kohale sai ilmuda alles kolmandaks tunniks, milleks oli ajalugu.

Matemaatikad jäid täna kõigi kurvastuseks ära, aga see-eest sai kahe lisa unetunni jooksul näha matemaatilisi valemeid unes- hea seegi.

IMEVIDINAD INFOAJASTUL

Peale ajalugu jätkus meie lebo päev bioloogia kontrolltööga, kuid keegi isegi ei pannud tähele, et me kontrolltööd tegime, sest kõigi mõte uitas juba söögivahetunnis, mis oli tõesti ootamist väärt- nimelt tänane menüü oli eriti priimaVERIVORSTID JA POHLAMOOS (mis imekombel maitses rohkem kui moos, mis tehtud nendest imelistest punastest marjadest, mis kodus peenardel kasvavad ja mida mõnel päiksepaistelisel päeval ka kellegi kaelal ilutsemas näha saab) ja kartulid.

Söök kulus marjaks ära, sest jätkusid eesti keel, arvuti (kus mõtlesime välja õppeotstarbelist arvutimängu) ja fĂĽĂĽsika, (kus saime töövihikuid täita ja see muutis õpilased eriti rõõmsateks). Järgenevalt asitõend- hetk mil kõik said teada, et :“JESS ME SAAME TĂ–Ă–VIHIKUID TĂ„ITA!”

SEITSMENDA TAEVA PILVEDES

Füüsikas juhtus muudki põnevat-

Laura ilmutas selget ambitsiooni kunsti valdkonnas, mis tõestab ära (teoreemi), et reaalkooli leibkonda ei kuulu mitte ainult puhta reaaligeeniused, vaid siit seitsme seina vahelt võib leida ka veidi..hullumeelsemaid kahel jalal kõndivaid maailmaimesid.

ILUS LEPATRIINU, TUBLI LEPATRIINU

Ka Alex valmistas imekauni meistriteose, mis tema sõnul kuusekaunistuseks passis.. kuid tegelikult näeb välja nagu kärbsepaber. Eks me kõik kunstnikud ela omas maailmas.

OIVALINE KUUSEEHE

15.12.2010