Külalised TRK-s

Posted: 8th veebruar 2012 by admin in Määratlemata

Reedel, 3. veebruaril külastasid meie kooli HTG õpilased, kes Reaaliga tutvuma tulid. Koos meie õpilastega käidi tundides ning hiljem veedeti lõbusalt aega töötubades. Valida sai mitmete erinevate vahel nagu näiteks koolifilmide vaatamine, bridž, bänd, värssnäidend, ehetevalmistamine ja tutvumine perioodõppega, kus oma kogemusi ja vaateid jagasid Treffneri esindajad. Hiljem leidis aset loomingupärastlõuna, kus oma tegevusi tutvustati. Bändimeeskond oli loonud TRK ja HTG ühisbändi ja esitas loo, värssnäidend tuli lagedale näidendiga Eesti kuulsustest. Üritus oli igati õnnestunud ning lõpus jagati sööklas tee ja kringli kõrvale muljeid ning lõpuks jäeti uute vanade sõpradega hüvasti.

HTG jäädvustatud fotosid leiab klõpsates SIIA.

Comments are closed.