Mistoimub.ee ehk detsember kuni mai

Posted: 9th mai 2013 by admin in Määratlemata

– Jõulupeo korraldamine sujus nagu valatult. Hubase telekaõhtu teema paistis külalistele meeldivat ning valminud filmid pakkusid vaatamisrõõmu kogu õhtuks. Õhtujuhid pakkusid mitmekülgset huumorit ning iga klass sai suu viineripirukatest rasvaseks.

– 17. jaanuari teatrireis Pärnusse oli täis üllatusi. Esialgse “Uhkuse ja eelarvamuse” asemel ootas huvilisi ees boyband, kes laulu ja tantsu saatel veidike tänapäevasema tüki esitas.

– HTG külastamine.

– Vilistlaste päev

– Aastaraamatu vuntsimine, mis läheb siiani üle kivide ja kändude. Iseloomustuste osa on üldpildi kokkupanemise kõrval käkitegu!

-Suusabaasis oli tantsupidu ning parimad isamaa pojad ning tütred radadele tiritud. Meie klassis esinesid eriti hästi Karl-Martin ja Piret. Congratz!

– 100 päeva ball, kus neiud oma parimates kleitides ning noormehed šikkides ülikondades/frakkides tantsu lõid. Õhtuga võib igati rahule jääda: mõnus aristokraatlik õhkkond, maitsev söök, pidulik polonees ja muud tantsud, humoorikas pildistamine ja palju-palju rõõmsaid inimesi. Ja muidugi prints Jüri.

DSC_3892

– Evelin Ilvese ja Toomas Tõniste koolikülastus ja Jüri aktus ehk tunnustame andekaid ja usinaid noori.

– Priiuse põlistamise päev: Gunnar Polma innustav kõne,  sini-must-valged lindikesed rinnus, isamaalisus, 22, Eesti Vabariik.

– Tallinna TV mööda koolimaja nuhkimas. Kokkuvõttes oli abiturientidest tehtud film ikkagi väga hea.

Vaata järele: http://www.tallinnatv.eu/index.php?id=6686

– Kesklinna kaunitar ja vägilane. Gustav Adolfi neiu sai endale käevangu vägilane Jüri-Mikk.

– Tutipidu, mille tagajärjel oli kool kui “Jääaeg 2” aset leidnud suur sula. Veidike vihma sai ka meie kallis naaberkool.

921434_10200994265246728_1517794923_o

– Lõpukell ja koolimajas käsikäes tormamine. Lendasid nii lauad kui ka toolid, kaasõpilaste koolitarbed ja algklasside õpilaste antud kaardid. Paar tunnikest jooksmist andis piisava koormuse ning põletatud kalorite hulk tehti Vabaõhumuuseumis tagasi kringli ja morsiga. Kuid see polnud veel kõik, sest tants ja trall jätkus kuni kuueni. Siis võisid väsinud abituriendid kodu poole jalutama hakata, rahvariided raskuseks seljas.

466758_10200994265326730_576542042_o

– Kogusime Eestis kuulsust tänu Eesti Ekspressile, kes otsustas meist uudise meediamaailma riputada.

922188_635511676463459_942911910_o

– Eksamiperioodi algus! Siinkohal pole muud öelda, kui