Saalibändi

Palju õnne meie klassi võimsale hokimeeskonnale, kes suutis juba teist mängu järjest võita ning tuli seega oma alagrupi võitjaks, alistades nii 12A(täna) kui ka 10B.

Mängul oli kaks poolaega, millest esimese mängisid tüdrukud, kes saavutasid eduseisu 2:0, ning teisel poolajal mängisid siis ilmselgelt poisid, kes lõpetasid mängu seisuga 4:1 meie kasuks.

Finaalmängud toimuvad järgmisel nädalal, kuid pole erilist mõtet ajakava avaldada, sest 99% tõenäosusega muutub see enne järgmist nädalat veel kaks korda.

Esimesel mängul 10B klassi vastu kuulusid meeskonda Annette, Kerli-Helen, Liina-Liis, Kaspar, Kauküla, Läti ja Meelis. Mäng võideti 6:4, parim skoorija oli Pajos 😀

Teisel mängul 12A vastu kuulusid meeskonda Darja, Annette, Kerli-helen, Kaspar, Kauküla, Läti ja Rauno.

Palju õnne ja muud värki, väga tublid olete!