Kes me oleme?!

Kes on 11.C klass? On suhteliselt vĂ”imatu meid ĂŒheselt Ă€ra seletada, sest me oleme kĂ”ik tohutult erinevad. Ühise lipu alla koondab meid vaid meie klassinumber ja Olegi vuntsid. On hĂ€mmastav, kuidas nii erinevad inimesed suudavad ikka omavahel hĂ€sti lĂ€bi saada. Puuduvad olulised vastasseisud ning tĂŒlid erinevate sĂ”pruskondade vahel, kooliprobleemide arutamiseks koondutakse ikka kokku ning ei hĂ€beneta klassikaaslase kĂ€est abi paluda. Siiski on iga 11.C klassi Ă”pilane tugev indiviid, koolivĂ€lised tegevused ning karm pĂ”hikool ning rebasteaasta on igaĂŒhest vorminud tĂ€pselt sÀÀrase isiksuse, nagu me igaĂŒks oleme, mĂ€rksĂ”nadeks on julgus, teadmised, austus.

On kĂŒllaltki tĂ”enĂ€oline, et meie klassi inimesed on ĂŒhed laisemad ning virgemad ĂŒhekorraga. Me saame oma kohustused tĂ€idetud ning kui me midagi tĂ€itmiseks ette vĂ”tame, siis anname me alati endast parima. Seda juhul KUI me asja ette vĂ”tame. Kui me ei vĂ”ta, siis laabuvad asjad seni omasoodu, kuni tĂ€htaeg möödas ning Ă”petajad meil selle „hiljemalt jĂ€rgmise nĂ€dala jooksul“ Ă€ra esitada soovitavad. Plaanid on meil alati suursugused, kuid kohati jÀÀb teostusest puudu.

Me oleme vaiksed. Üpriski vaiksed. Tunni ajal keskendutakse tunniteemale. Seda muidugi juhul, kui kellelgi mingil mĂŒstilisel pĂ”hjusel ĂŒlearu hea tuju ei ole ning sellega ka teisi ei nakata. Sel juhul on Ă”petajate-poolne „viimane-pink-kas-te-soovite-oma-vaateid-klassiga-jagada“ kerge tulema. Aga see on juba pigem ÀÀrmus, ĂŒldiselt oleme me vĂ€ga rahulikud ning Ă”pihimulised vĂ€ikesed nohikulaadsed, seda vĂ€hemalt tundides.

„Hoidke oma head taset ning alati saab paremini!“ meenutab meile meie klassijuhataja Tiia Luuk pidevalt. Eks me ĂŒrita. On kindel, et me anname endast parima, sealjuures ka koolivĂ€liste toimingutega (nagu trenn ning sĂ”pradega aja veetmine) hakkama saada ĂŒritades. No ja vĂ”ib-olla meil ei olnudki kĂ”ige ideaalsem jĂ”ulufilm… vĂ€hemalt oli meil see aasta midagi olemas J… Olgem ausad, meie klassi iseloomustuseks sobiks tĂ”esti kĂ”ige paremini meie pidevalt paremini ĂŒritamise soov. Me tĂ”esti anname endast pidevalt oma parima (vĂ”i vĂ€hemalt soovime anda).

„Ela ise ja lase ka teistel elada.“ Umbes selline vĂ”iks olla meie klassi moto 🙂

Tiiu 11.C