Kallid koolilõpetajad, head lapsevanemad!

Meil on rõõm Teile teatada, et meie koolilõpupeoga seotud tegemised on valmis saamas. Oleme saanud kõik vajalikud pakkumised, teinud laste abil valikud rikkaliku toidulaua, lillede, kutsete, kooli kingituse, muusika jms osas.

Eelarve jäi esialgselt planeeritud piiridesse ning 500 krooni õpilase kohta sobivaks summaks.

Esimesel koosolekul soovisid ka õpilased palju kohustusi enda õlgadele haarata, aga seoses eksamitega on osutunud nende täitmine neile päris raskeks, seetõttu otsustasime, et teeme ise klassijuhatajate kingitused (Kingitusest lähemalt kuuleb Kerli või Sirja käest). Kui mõnel klassil on mõni muu idee, andke palun teada hiljemalt 5. juuniks. Raha kogume igal juhul, nii on lastel lihtsam.

Meil oli vaja leida ka isad, kes aitavad vastutada peo turvalisuse eest, neid on vaja kuus isa kolme kahetunnisesse vahetusse, üks on olemas. Oleme rõõmsad ja tänulikud, kui keegi vabatahtlikult selle rolli enda kanda võtab, ootame Teie vastuseid!

Palun kandke raha (600 krooni: 500 krooni lõpupidu ja sellega seotu ning 100 krooni klassijuhataja kingitus) arveldusarvele nr xxxxxxxxxxxx hiljemalt 31. maiks 2010.

Selgitusse palume märkida lapse nimi ja klass. Nii on hea laekumisi jälgida, Anu hoiab Teid ka laekumistega kursis.

Kui Teil on küsimusi või muresid, võtke meiega ühendust.

Parimate tervitustega

Anu Risthein, Katrin Puur, Leelo Märjamaa, Anne-Ly Oissar, Margit Pugal, Erkki Shanin, Eiemari Shanin.

Kommenteerimiseks pead olema sisselogitud.