Voolime LIIKLUST

Just – voolime ja arutleme. Ka nii võib liiklemist ja liikluseeskirju paremini selgeks saada.

Mõned tööd vooliti päris olukordadest lausa meie kooli lähedalt, mõned tööd läbi naljaprisma. Kõigisse paaris- või rühmatöödesse panustati hoolega.

Lisas: aili 15.11.2019 14:05

Elagu isad ja vanaisad!

Võtsime võimalusel isad ja vanaisad kaasa, tõime nad paar päeva enne päris isadepäeva õhtusel ajal kooli õpitubadesse. Leidus palju mitmekesist tegevust ja soovijaid oli ka rohkesti. Lausa nii, et mõnes õpitoas tuli järjekorras seista. Loodame, et lõbusat tegevust jätkus kõigile.

Õnnitlused kõigile isadele!

Lisas: aili 08.11.2019 14:26

Keemia – meie lemmik R-õppes.

Seekord tutvusime õhuga. Tegelikult katsete kaudu õhu koostisega.

Küll on ikka põnev neid katseid teha!

Lisas: aili 05.11.2019 14:12

MÕK : Kuidas leiutada midagi põnevat ja vajalikku?

Mõtlesime ja arutlesime selle üle mitmes MÕK-i tunnis. Algul panime kaaslastega kirja mõne probleemi, mis vajaks lahendust. Seejärel püüdsime kaaslaste abiga neile lahendusi välja pakkuda. Kutsusime appi koguni hea koolivenna, kes meile selgitas, kuidas peaksime tegutsema, et oma häid ideid ellu viia. Nüüd püüame valmistuda üleriigiliseks õpilasleiutajate konkursiks.

Lisas: aili 01.11.2019 12:31

Koolis käisid külas ROOMAJAD

Jah, ka nii võib juhtuda, et kooli tulevad külla päris madu ja kilpkonn(Õnneks ikka koos perenaisega!). Kes soovis, vaatas eemalt, kes soovis, sai päris ligidalt nendega tuttavaks.

Kas mäletad, mis olid nende nimed?

Lisas: aili 30.10.2019 13:05

SĂĽgisene klassihommik

Põnevad kostĂĽĂĽmid, esinemised, tuttavad mängud, mõistatused, mõnusaid näkse ja õunamahla, tublimatele auhindu – sisutihedat tegevust mitmeks tunniks.

Enamjagu jäid klassihommikuga rahule. Arutlesime ja püüame järgmine kord veelgi paremini!

Lisas: aili 18.10.2019 14:30

Realica

Meie koolivennad tutvustasid meile õppeainet REALICA. Saime veelgi rohkem teada meie kooli ajaloost.

Aitäh koolivendadele!

Lisas: aili 17.10.2019 13:10

Kontsert “SUUR PAUK”

Ei tea, kas olemegi varem mõelnud, kuidas ürgajal muusikat tehti. Nüüd saime selle üle mõtiskleda, koguni muusikariistu ise proovida ning lõpetasime kontserdi vahva tantsuga.

Lisas: aili 16.10.2019 14:13

Kooli 138. sünnipäev

Kogunemine, rivistus, direktori tervitus, sünnipäevalaul ja JÄÄTIS!!

Selline oli seekord kooli.sünnipäev.

Lisas: aili 30.09.2019 13:26

Teadlaste Ă–Ă– 2019

Leiutada ja katsetada meile meeldib, seda te juba teate. Oma leiutisi ja katsetusi tutvustasime Teadlaste ÖÖl koguni linnarahvale. Nii palju kui aega ja võimalust oli, tutvusime Suure maja põnevate töötubadega.

Oma leiutisi tutvustasid sel aastal Rebecca, Emily, Henri, ja Henry.

Lisas: aili 28.09.2019 13:27