SIPSIK

Käisime oma klassiga teatris vaatamas lõbusat ja samas ka emotsionaalset etendust “SIPSIK ja vana aja asjad”. Paljud meist olid raamatut enne lugenud ja etendatavad sĂĽndmused tulid tuttavad ette. Meile meeldis etendus väga ja otsustasime ise ka ĂĽhed lustlikud SIPSIKUD maalida ja meisterdada.

Lisas: aili 17.11.2017 14:33

ISADEPĂ„EV 2017

Oh, kui tähtsad on meile isad!

Kutsusime oma kallid isad ja vanaisad või koguni terve pere kooli ĂĽhisĂĽritusele, kus oli mitmekesine kunstitööde näitus (sealhulgas MEIE ISADE PORTREED) ja palju põnevaid töötube: meisterdamist, sportimist, nuputamist, … tegevust jätkus pooleteiseks tunniks ja elevust ning lõbusust kõigile.

Lisas: aili 15.11.2017 14:22

Meie POISS sai 90!

Suur juubel ja tähtis ĂĽritus – POISS 90 – sai peetud suurejooneliselt. Meie vaatlesime ausammast, meisterdasime oma pildid ja koostasime uhke näituse Väikese Maja seintele. Ă•igel päeval(13.nov) käisime POISI juures talle austust avaldamas ja auvalvet vaatamas ning kuulasime õpetaja kõnet. Pärast täitsime veel teemakohase Realica töölehe.

Lisas: aili 14.11.2017 10:22

MĂ•K: e-tund MIS ON KIUSAMINE?

Seekord kuulasime ja vaatasime koos “b” klassiga e-tundi ja pidasime arutelu – kas meie koolis on ka neid, kes teisi kiusavad või mis see kiusamine ĂĽldse on. Pärast arutelu koostasime plakatid selle kohta, kuidas kiusamist vältida.

Lisas: aili 11.11.2017 10:35

Õppekäik vanalinnas

Harjutame hoolega, kuidas koos klassiga tänavatel liiklemisega hakkama saada. Täna proovisime seda vanalinnas. Ja meil on seal üks lõbus abimees ka.

Kas tunned ära, kes see võiks olla?

Lisas: aili 02.11.2017 15:31

NUKU MUUSEUMIS on Ă•PITOAD

Meie oleme tublid arvutajad ja seepärast valisime NUKU muuseumi poolt pakutud õpitubadest just huvitava matemaatika õpitoa.  Alguses olime põnevas keldris ja uurisime päris etenduste lavakujunduste makette. Pärast hakkasime ise , usute või mitte – lavakunstnikeks. No oli alles arvutamist ja veel meisterdamistki!

Lisas: aili 02.11.2017 15:28

R-Ă•PE, seekord KEEMIA

Meil on õnn kord aastas R-Ă•PPES   “kasutada” õp Andrus Kangrot, et ta tutvustaks meile seda põnevat keemiat. Täna saime teada, mis on keemiline reaktsioon ja mis on selle võimalikud tulemused. Ja kas te kujutate ette, et tegime ISE kõik kuus katset läbi ja see meeldis meile kohe VĂ„GA!

Lisas: aili 01.11.2017 13:40

I-pad aitab õppida ja arvutada

Lisas: aili 12.10.2017 13:45

R-õpe ja kunstiõpetus käsikäes

Täna ĂĽhendasime R-õppe ja kunstiõpetuse, et paremini tundma õppida Eestimaal kasvavate lehtpuude lehti. Nende lähemal uurimisel selgus, et neis on LEHESOONED ehk LEHEROOTSUD. Seejärel võtsime oma värvipliiatsid ja rasvakriidid ning jäädvustasime paberile lehtede loodusliku kuju, valisime parimad lehed välja ja jagunesime esmakordselt päris suurtesse rĂĽhmadesse ( – 7 õpilast ĂĽhes rĂĽhmas!), et valmis saada VĂ•LUPUUD, mis aitaksid meie mõtetel lõbusamalt lennata ja R-õppe lehesoontega lehtedel elu jätkata meie puudel.  Ega nii suurtes rĂĽhmades tööd teha kerge ei olnud – arvamusi oli hirmus palju ja kokkulepeteni oli mõnes rĂĽhmas päris raske jõuda.

Aga küll me õpime, esimene kord ju alles!

VOT SELLISED UHKED VĂ•LUPUUD SAIME VALMIS!

Lisas: aili 09.10.2017 15:20

R- õpe SEENED ja õpetaja Erkki

R-õppes tulevad tihti meile appi Suure maja õpetajad, nii ka täna – kooli sĂĽnnipäevahommikul aitas meil seente “hingeeluga” tutvust teha õpetaja Erkki Otsman.

Kogunesime B klassiga ise ka Suure maja auditooriumisse ja pidasime maha ühe põneva tunni.

Lisas: aili 01.10.2017 16:22