LADUS LUGEJA 2018

1.klassidel on harva võimalus mõõtu võtta koolis õpitust. Täna toimus Tallinna 1.klasside õpilaste LUGEMISVÕISTLUS. Meie klassi eelvoorus oli väga häid lugejaid nii palju, et pidime hääletama, kes läheb meie klassist kooli esindama. Tüdrukutest osutus parimaks INGER ja poistest GREGOR. Kuna loos osutus selliseks, et meie klassist esindab kooli poiss ja B klassist tüdruk, siis hoidsime pöialt kõik Gregorile ja õigustatult.

GREGOR VĂ•ITIS TALLINNA 1. KLASSIDE POISTE HULGAS I KOHA ja ROSANNA 1.B KLASSIST TĂśDRUKUTE HULGAS II KOHA!

Lisas: aili 18.04.2018 13:43

Meie klassi võidukas PLAYBACK-i LÕPPVOOR

Täna oli meie klassil õnnelik päev. Toimus vahvate esinemiste lõppvoor – PLAYBACK. Meie klassi esindasid seekord 3 lugu väga tublide esinejatega:

GREGOR, EMILY, MIHKEL, VALMAR, KRISTOFER, LASSE, PĂ„RTEL, EVA, INGER ja MARTA.

SAAVUTASIME PARIMAD KOHAD I ja II   1. – 3. KLASSIDE ARVESTUSES.

Kas SINA olid publiku hulgas ja tead, kes olid need tublid võitjad? Arva ära!

Lisas: aili 18.04.2018 13:33

Põnev MĂ•K – KALDTEE meisterdamine.

Seekord töötasime suurtes rĂĽhmades( koguni 7 – 8 õpilast rĂĽhmas). Meisterdasime pinksi-pallile kaldteed kokteilikõrtest, teibist ja plastiliinist.

No küll oli alles pusimist, aga põnev oli ikka ka.

Lisas: aili 13.04.2018 13:16

Lõpuks ometi kevad ja ÕUESÕPE

Täna oli selle aasta esimene soe päev ja meie saime oma loodusõpetuse AJATELJE teemat õppida õues. Jagunesime rühmadesse ja püüdsime kooliõue asfaldile 1. klassi huvitavamaid sündmusi kujutada ajateljel. Mõtteid jagus küllaga, teostada oli raskem.

Lisas: aili 09.04.2018 14:25

TEADUSPĂ„EVAL olime ise ….

Ă•PETAJAD ja õpetasime koolikaaslastele põnevaid meisterdamise võtteid voltimises, mis vajab ka tublisti mõtlemist ja täpsust ning nutikust – just kõike seda, mida TEADUSES vaja.

b-klassi tänased õpetajad juhendasid meid I-padidega filmitegemisel.

OLI TEISTMOODI ja PĂ•NEV TEADUSEPĂ„EV.

Lisas: aili 03.04.2018 15:56

Meie tublimad PRANGLIMISES

Tänasel TEADUSPÄEVAL autasustati kiireid arvutajaid.

Arva ära, kes olid need meie klassist?

Lisas: aili 03.04.2018 13:46

Meie klassi RAAMATUSĂ•PRADE KLUBID

Täna olid meil kaasas oma lemmikraamatud. Algul tegime päris rasket tööd – kirjutasime ĂĽles kõik kaasas olnud raamatute pealkirjad, et oleks teada, mida tasub lugeda. Moodustasime klassis kolm RAAMATUSĂ•PRADE KLUBI ja tutvustasime oma huvitavaid raamatuid kaaslastele.

Lisas: aili 29.03.2018 14:17

Põnev LEGODEST meisterdamine

TAANI PĂ„EVAL on ikka kombeks kõigi klasside 4-liikmelistel võistkondadel mõõtu võtta, kes oskab huvitavalt legodest meisterdada. Ka meie klassi võistkond koosseisus GETTER, HENRI, KARL – MARTIN ja VALMAR osalesid ja meisterdasid hoolega.

Kas sina tunned ära, missugused DISNEY tegelased on meie töös?

Lisas: aili 28.03.2018 13:36

TAANI PĂ„EV

Täna käisid meil abituriendid külas ja lugesid meile Hans Christian Anderseni muinasjutte. Meie joonistasime ja nemad joonistasid ka.

Küll tulid põnevad pildid!

Lisas: aili 28.03.2018 13:29

Meisterdasime LEGODEST TULEVIKU KOOLIMAJA

Meile meeldib meisterdada. Seekord pühendusime MÕK-i tunnis tuleviku koolimajale ja püüdsime oma rühma mõtted 40 min jooksul teistele edasi anda legodest meisterdades. Nii saime teada, kes on osvad meisterdajad ja lähevad meie klassi TAANI PÄEVAL esindama.

Soovijaid oli palju, aga kõige rohkem hääletati Henri, Karl – Martini, Getteri ja Valmari meisterduste poolt.

Lisas: aili 23.03.2018 12:11