MĂ•K: modelleerime ja jäljendame – huvitav, keda?

Seekord päris inimest. Mõtlemist, mõõtmist, meisterdamist ja arutelu jätkus piisavalt, nalja ja tegutsemist ikka ka.

Lisas: aili 24.03.2019 12:39

Kauaoodatud PLAYBACK

Meie klassist pääsesid finaali: Ronja, Inger, Emily, Gregor, Getter, Helena

Inger ja Ronja esinesid koguni kahe looga. Kõik andsid endast parima ja tulemus oli väga hea – kõik esinejad said mitmeid eripreemiaid ja EMILY võitis I koha.

Meie klass sai diplomi rohke osavõtu eest.

Lisas: aili 24.03.2019 12:35

MĂ•K: LIHTNE LENNUK

Jah, lihtsa lennuki meisterdamine kaaslasega on lihtne. Ja oi, kuidas nad lendavad!!

Lisas: aili 16.03.2019 11:20

Uurisime enda isiklikke teatmeteoseid

Viimati õpioskuste I voorus selgus, et paljud meist on need targad raamatud unarusse jätnud. Nüüd võtsime isiklikud teatmeteosed kooli kaasa ja tutvustasime kaaslastele.

Loodame, et leiame ikka ja alati neist midagi põnevat.

Lisas: aili 15.03.2019 11:13

Veel talvine TÄDU loodusõpperada

Täna nautisime mõnusat ja päikselist talveilma, kuigi kevade lõhna oli ka tunda. Seekord matkasime Tädu loodusõpperajal matkajuht Eve juhendamisel. Matka nimi oli “Jalajälgi jätmata”, kuid ometi nägime palju-palju jälgi ja tundsime mõned isegi ära. Jätsime ise ka kĂĽll puhtaid jalajälgi valgele kohevale lumele ja kuulasime Tädu metsa põnevaid hääli. Märkasime mitmete metsloomade tegutsemisjälgi. Seal Tädu metsas kasvavad isegi suured puud suurte kivide peal – tõsi jutt, kui ei usu, minge vaadake ise!

Oli alles mõnus olemine! Soovitame teilegi!

Lisas: aili 12.03.2019 16:39

Mõnikord ärkavad paberitĂĽkid ja muutavad …

Imelik lugu võib juhtuda värviliste paberite jääkidega. Kui neid hästi vaadelda ja veidi täiendada, saavad neist põnevad asjad ja olendid. Meie klassis igal juhul juhtus nii.

Lisas: aili 06.03.2019 10:54

EV 101

Eesti Vabariik tähistab juba 101. sünnipäeva. Meie koostasime selleks puhuks omaloomingulised luuletused, õppisime need pähe ja käisime koolikaaslasi oma esinemistega tervitamas. Luuletused olid suurepärased ja aktusele esinemaminejaid oleks võinud olla üle kümne, kuid ajakava võimaldas esineda vaid kolmel tublil luuletajal: Valteril, Ronjal ja Oliveril

Mudilaskoor tervitas meid lauludega ja kuulasime mitut huvitavat kõnet, mis kõik meenutasid, kui hea on meil Eestimaal elada ja õppida.

Palju õnne kallis Eesti Vabariik!

Lisas: aili 24.02.2019 16:39

Käisime KUUL!!!

Usute või mitte, aga nii see oli ja just täna.

Ă•nneks saime ikka tagasi ka!

Lisas: aili 20.02.2019 14:08

Sõbranädal lõppes “PUNUMISMASINATEGA” MĂ•K-i tunnis.

PĂĽĂĽdsime seekord sõbranädalat lõpetada sõbralike “punumismasinate” tööga. Tegelikult punusime lõngast paela, aga ega seda polnud kerge neljakesi teha. No alguses oli ikka väga raske, aga lõpuks töötasime kiires rĂĽtmis nagu päris masinad ja saimegi must-valged sõbranädala paelad punutud.

Lisas: aili 17.02.2019 16:42

Teeme ise muusikat!

Selline tore ĂĽritus toimus reedel 15.02 Mustpeade Majas hommikul vara algusega 9.oo. Alguses oli hääleharjutustega koolitund “Häälemängud” ja siis kogunesime suurde saali, kus oli peale meie veel mitmete klasside kaupa lapsi, kes olid meist kĂĽll vanemad( u 4. – 8.klass). Kõigil oli ettevalmistatud lĂĽhike esinemiskava k. a. meil.

Kuulasime kellademängu, räppi, kummalisi pille ja rütmitrumme, ise esinesime õpitud häälemängudega.

Muusikat tehti tõesti mitmekesiselt ja põnevalt.

Lisas: aili 17.02.2019 16:32