Jõulunädal koolis

Enne jõuluvaheajale minekut oli koolielu täitsa teistsugune: käisime kinos; pidasime klassi jõuluhommikut, kus kõik rĂĽhmad esinesid huvitavate kavadega; osalesime ja koguni esinesime koos “B” klassiga Väikese Maja jõulupeol; sõime sööklas kaunilt kaetud laua taga ĂĽhiselt jõululõunat, kus autasustati väga hästi käituvaid õpilasi ja tublisid leiutajaid; mängisime lauamänge.

Peale selliseid toredaid toimetusi saabuski meie esimene pikk jõuluvaheaeg.

HEAD VANA – AASTA LĂ•PPU KĂ•IGILE!

Lisas: aili 23.12.2017 11:10

Meie klassi jõulupidu

… toimus MIIA-MILLA-MANDA-s. Selline põnev koht oli valitud meil koos vanematega jõulupeo pidamiseks. Meid ootasid seal toimekad PĂ„KAPIKUD, kes meile huvitavaid asju õpetasid. Meie olime jõuludeks selgeks õppinud palju luuletusi ja laule ning koguni mitu näidendit. Ja kujutage ette, isegi JĂ•ULUVANA leidis meie juurde õige tee ĂĽles ja tõi meile koguni KINGITUSI.

Lisas: aili 19.12.2017 09:29

Advendihommik TOOMKIRIKUS

Väikese Maja õpilastel on traditsioon ühel jõulueelsel hommikul külastada Toomkirikut, kus suuremad koolikaaslased ja kirikuõpetaja selgitavad, miks me selliseid toredaid pühi peame. Lisaks on veel kaunitest lauludest ja muusikapaladest koosnev kontsert. Huvitav ja suursugune hoone ning kaunid muusikahelid loovad tõelise jõulutunde.

Lisas: aili 16.12.2017 09:13

Kohtumine PAILAPSIINI autori ENE – MARIS TALIGA

Jõulude eel on ikka imeline aeg – koguni kirjanikud tulevad meile kooli kĂĽlla!

Vahva raamatu PAILAPSIIN autor ENE-MARIS TALI tutvus meiega ja rääkis, kuidas ta toredatest lugudest kokku sellise põneva raamatu kirjutas.

Nüüd on võimalus paljudel jälle midagi põnevat lugeda.

Lisas: aili 15.12.2017 09:07

PĂ„KAPIKUD toimetavad

Meil käis PÄRIS päkapikk külas! Tõsi jutt, oli toonud meile kõigile NIMELISE PIPARKOOGI JA VÄGA MAITSVA. Kuna nad ikka käivad meil ka kodudes, püüdsime neid seekord meisterdades kuuskede vahele toimetama panna.

Lisas: aili 08.12.2017 09:54

Noored muusikud tulid meile kooli kĂĽlla

Küll on hea, kui kontsert lausa koolimajja tuuakse! Nii juhtuski just enne jõulukuu algust, et noored muusikud tulid meile külla ja tutvustasid põnevaid pille.

Kas sina tunned ära, mis pille mängitakse neil piltidel?

Lisas: aili 01.12.2017 15:20

Meisterdasime oma tänava

Õppisime selgeks mitmeid tasapinnalisi ja ka RUUMILISI KUJUNDEID. Ja mis siis muud, kui kuubid ja risttahukad majadeks ning majad sobivalt ritta OMA TÄNAVALE!

Lisas: aili 30.11.2017 13:36

MARDID – KADRID

Mardipäev on juba läbi ja päris kadripäev alles ees, aga meie pidasime juba teemakohase peogi ära. Ja see pole veel kõik – hommikul käisime kõiki oma kalleid abituriente tervitamas. Segasime neid kohe nende päris tundide ajal, aga loodame, et neile see ĂĽllatus meeldis. Paljud meist leidsin oma “isikliku” abituriendist sõbra ĂĽles, said teda koguni kättpidi tervitada ja igasugust põnevat Ă•NNE ennustasime soovijatele ka selleks raskeks eelseisvaks aastaks.

Vot selline raske aga meeleolukas päev oli meil 21.novembril.

Lisas: aili 22.11.2017 10:52

SIPSIK

Käisime oma klassiga teatris vaatamas lõbusat ja samas ka emotsionaalset etendust “SIPSIK ja vana aja asjad”. Paljud meist olid raamatut enne lugenud ja etendatavad sĂĽndmused tulid tuttavad ette. Meile meeldis etendus väga ja otsustasime ise ka ĂĽhed lustlikud SIPSIKUD maalida ja meisterdada.

Lisas: aili 17.11.2017 14:33

Meie vihma ei karda

…, sest meie meisterdasime ise vahvad võlu-vihmavarjud ja saapad. NĂĽĂĽd võime julgelt karmile vihmasele sĂĽgisele ninanipsu visata.

Lisas: aili 17.11.2017 13:02