Kunstinäitus „Reaalne kunst“

Meie koolis toimus 10.-21. oktoobril kunstinäitus teemal „Reaalne kunst“. Selle korraldas 8 c klassi õpilane Heli Valgeväli seoses oma loovtööga. Meie klassist osalesid näitusel Lisbet ja Karolin. Mõlemad esitasid näitusele kolm maali ehk kokku kuus teost. Lisbetil oli näiteks ühe teose nimi „Vanamees“ ja Karolinil oli näiteks ühe teose nimi „Valge ring mustal taustal“. Näitus oli kõigile vaatamiseks teise ja kolmanda korruse koridorides.

Reedel 21. oktoobril toimus näituse lõppüritus. Seal oli kohal natukene üle kümne inimese. Kohale tulid ka kolm kunstieksperti, kes andsid oma kommentaarid iga töö kohta. Selgitati ka välja hääletuse võitja ehk kooli õpilaste meelest töö, mis meenutab kõige rohkem “Reaalset kunsti.” Võitjaks tuli maal “Leegitsev armastus.” Kõik osalenud kunstnikud said endale kingipakid, mille sees oli kaks limonaadi ja märkmik.

Tekstid kirjutasid Karolin ja Lisbet

Karolini teosedLisbeti teosLisbeti teos