Vahetusõpilane Oliver

Sain oma klassikaaslaselt teada õpilasvahetusprogrammist, kirjutasin avalduse ning mulle pakuti valikuna Reaalkooli. Minu jaoks oli suur üllatus, et sain koha Tallinna parimasse kooli!
Jaanuaris 2023 õppisin terve nädal Teie koolis. See aeg mulle väga meeldis, sellepärast kirjutasingi uuesti avalduse, aga see kord juba terveks kuuks.
Minu koolis ei ole nii rahulik. Organiseeritud tunnid Reaalkoolis on palju huvitavamad (praktilised tööd, õpetajate abi jne). Ma leidsin palju sõpru ning kõik olid väga heatahtlikud ja rõõmsad.
Reaalkoolis mul raskusi ei olnud, aga kindlasti peaksin oma sõnavara täiendama. Väga meeldisid matemaatika lisatunnid; matemaatika on minu lemmik õppeaine.

Nüüd olen veidi stressis, et pean tagasi enda kooli minema ja ma ei ole kindel, kuidas ma saan uuesti enda kooli eluga harjuda. Sooviksin arutada võimalusi kooli jäämiseks Realkooli juhatajaga. Omalt poolt õpin lisaks kõikides ainetes ja osalen aktiivselt klassi õppeprotsessis.

Kirjutas Oliver Nossov