Kooli sünnipäev

29. septembril sai Tallinna Reaalkool 142 aastaseks.

Kuuenda tunni ajal toimus klassijuhataja tund, kus käis rääkimas meie kooli vilistlane ja Tallinna Kesklinna Põhikooli direktor Ulla Kamp. Ta rääkis oma kooliteest, sellest kuidas ta välismaal õppis ja elas ning kuidas ta on jõudnud sinna, kus ta preagu on. Huvitav oli see, et ta on elanud Austraalias ning töötanud seal ka koolis. Kõigile jäi hästi meelde see, kuidas ta paar päeva enne kooli sünnipäeva oli kohtunud eestlasest astronaudiga. Ma õppisin tema jutust, et ära karda unistada ja neid unistusi täide saata.

Kõik nautisid sünnipäeva ning kõigi tujud olid head!

Mõtteid jagas Iris