REK käis Trefneris

Ãœhel reedesel päeval võtsime kotid selga ja seiklesime Trefneris, et näha, kuidas teisel pool Eestit elu käib. Tuleb välja, et inimesed on nagu meie, aga kooli peal tekkis niimõnigi “ohhoo” hetk.

Trefnerisse jõudes paistsid mulle kui igipõlisele sisekomisjoni liikmele silma õudselt väiksed taara kastid, mida tühjendada tundub piin. Käisime tuuril ning tuleb välja, et Trefneris on salapärane kelder, kust võib leida nii petangi saali kui ka käigud, mis lõppevad kõledate ruumidega.

Öeldakse, et Tartus on vabam õhk ja seda oli tunda, koolis oli nii puhkealasid, kelder kui ka pööningul asuv kunstiklass, mis on avatud kõigile soovijatele.

Päeva lõpetasime ikooniliselt. Saime tantsu lüüa Trefneri moodi. Šarmika härra tantsud meenutasid Potsa tantse ja tore oli näha, et seltskonnatantsud ka mujal rõõmu toovad. Peale pikka keerutamist, sassis juukseid ja väsimust võib väita, et veedeti üks täisväärtuslik päev Tartus. Aitäh, Trefner!

-Kaisa