138. lennu lõpukell

19. aprillil toimus meie kallite jumalate, 138. lennu lõpukella aktus. Kl 13 kogunesid aulasse 10. ja 11. ning Pudi reas saabusid ka väga kaunites rahvariietes abituriendid. Aktus algas hümniga, mille järel pidas kõne direktor Ene Saar. Seejärel sai sõna 12.b klassijuhataja Tatjana Truuväärt, kelle sõnad jätsid nii mõnelgi silma märjaks. Aktusel seati suled sappa ka abiturientidest koorilauljatele ning esines abiturientide rahvatantsugrupp, õpetussõnu noorematele õpilastele jagas 138.b Jaan Peeter Viljamaa. Oma sõna ütlesid sekka ka 1. klassi õpilased armsa luuletusega koolikellast. Aktuse lõpetuseks laulsime kõik koos K. Türnpuu “Lahkumise laulu” ning ka mulle endale jõudis kohale, et varsti oleme need meie, kes kahe aasta pärast seisavad rahvariietes ning jätavad selle koolimajaga hüvasti. Aktuse lõpetuseks lahkus 138. lend üksteiselt käest kinni hoides, et teha koolimajale terve lennuga peale viimane traditsiooniline ring ning kiigata veel viimast korda kõikidesse klassidesse.

Postituse tegi Sigrid