Austerlased Reaalis

25.09 septembril maandusid Tallinnas Lennart Meri lennujaamas 23 austria õpilast. Nad tulid enamik esimest korda Eestisse selleks, et tulla nädalaks meie kooliga tutvuma. Õpilased (loe: austrialased, austraallased, austerlased) jagati 9.-12. klassi vahel. Meie klassi tulid Tobias ja Lukas, nad said osaleda meie keemia ja matemaatika tunnis. Kuigi nad palju aru ei saanud, tõdesid nad, et tunnid tundusid huvitavad. Lisaks tutvustasime neile meie 208 ruumis olevat kohvinurka, kus pakkusime neile hommikuteed ning küpsist. Austerlastele väga meeldis meie kohvinurga idee :). Reedel pidas austria õpetaja David Duncan aulas 45-minutilise loengu teemal “Stress prevention and resilience”. Esitlus oli väga põnev ja hariv ning õpilastele väga meeldis, kuidas esineja kaasahaarvalt kõneles ning reaalsest elust näiteid tõi. Lisaks saime töölehed, millega saame enda peal läbi viia huvitavaid teste oma stressitaseme mõõtmiseks. Siinkohal teeb kogu progejate seltskond suure kummarduse kogu 139.b klassile, et nad austerlased meie kooli kutsusid ning nende eest niivõrd hästi hoolitsesid (ps! sukles on tõeline austria emme)! Samuti peame tänama õpetaja Vahenurme ja õpetaja Siniorgu, kes kogu B(R)G Leibnitz programmi olid kokku pannud! Hoiame sidet ja näeme varsti jälle, austerlased!

Auf Wiedersehen Freunde!

Lisa kommentaar