Kultuuripäevikuline debüüt

Iga Anu Kella õpilase suurim hirm. Üks rangeimaid unemurdjaid terves Reaalis. Noored kümnendikud on sellele lihtsaimaks ja nõrgeimaks saagiks. See ei ole miski muu kui Anu Kella kultuuripäevik. Õpetaja tutvustas seda meie klassile juba esmasel kohtumisel ning esimesed oiged kostusid sekunditega. Aga see oli alles oiete algus. Tähtajaks määrati 6. veebruar ja kui kätte jõudis 5. veebruari õhtu, oli enamikel vesi ahjus. Aset leidis tõeline kirjutamismaraton ning maadelda tuli nii kannatuse, pealetükkiva une kui väsinud käega. Taolised sõnad nagu retsensioon, arutlus, tiitelleht ja eriti veel kultuuripäevik oleks meid neil hilistel õhtutundidel sama hästi kui võinud oksele ajada. Leidus neid mõistlikke, kes olid selle valmis saanud juba varem ning nendel oli unetundidega kõik nagu ennegi, aga oli ka neid, kes viisid asja nii kaugele, et leppisid täiesti minimaalse uinakuga.
Suur aplaus Gerlile ja Triinule, kes on seekordsed uneedetabeli kangeimad 134c õpilased. Näis, mis saab järgmisel korral.

I-II Gerli ~ 1 tund
I-II Triin ~ 1 tund