Tough week

11. klassi puudused:
Kas oled kuulnud väljendit, et 11. klass on kooli raskeim klass, või et kui sa Reaalkooli 11. klassi elad üle, saad sa tulevikus kõigega hakkama? Jah, nii see ka tegelikult on! Õpetajad tulid küll meile vastu ja eelmine nädal töid polnud, kuid see-eest sellel nädalal oli meil 5 tööd (sealhulgas kirjanduse töö, milleks tuli lugeda 2 tervikteost, mõned novellid ja lisamaterjali) pluss veel gümnaasiumi teatrireis?!?! Unetundidest jäi kohe palju puudu, eriti kohe pärast UTd tähtaega, aga küll need tulevikus loodetavasti magame tagasi. Kindlasti tänaks õpetaja Reivo Maasikut, kes tuli klassile vastu ning oli nõus töö järgmisele nädalale tõstma. Aga nüüd tuleb edasi pingutada, sest ka UTd ei saa vabanduseks enam tuua.

– Kats