Esileht Kontakt Egoism.ee

125a

Järjekordne Reaalkooli ajaveebid veebileht

12A klass õppeaastal 2009/2010

Tere tulemast Tallinna Reaalkooli 125. lennu A-klassi veebilehele. Siin kajastame oma klassis toimuvat meie endi silme läbi, samuti teavitame üksteist erinevatest sündmustest ja ülesannetest. Oleme usinad, lõbusad ja eeskujulikud reaalikad, kellel on alati püss õlal ja viiulid häälestatud!

Rattamatk 2011

Postitas: admin

Jälle on saabunud see aeg, armas 125a! Hääletage Doodles (http://doodle.com/n66y9wx7iyet​ixpn) kuupäeva osas! Reis algab Tartust umbes 15.00-16.00 ja suundume ratastega Taevaskotta. Peale loodusilu imetlemist läheme Palojärve äärde RMK Kiidjärve-Kooraste puhkealale või juhul, kui rattasõidust väheks jäi, siis RMK Erastvere pargi telkimisalale. Kõik variandid on lisatud kaardile. http://maps.google.com/maps/ms​?msa=0&msid=202058973475861692​535.0004a9ebc87779b3005dc

Lisainfo saamiseks liitu meiega Facebookis, kui seda juba teinud pole (http://www.facebook.com/groups/146145158729178/) või saada mulle kiri egelyn.braun@gmail.com. Kõik on oodatud!

07 aug. 11 | Organiseerimine, Sündmused | Rattamatk 2011 kommenteerimine on välja lülitatud

Mis edasi?

Postitas: admin

Meie õpetaja Erika Vatsel palub kõigil saata info selle kohta, mida teed peale gümnaasiumi lõppu. Kas läksid ülikooli, kui jah, siis kuhu ja mis erialale (või hoopis kutsekasse, vaba aasta, ajateenistus või midagi muud). Samuti saata meil, kui see info muutub. –> erika.vatsel@real.edu.ee

See on vajalik koolistatistika tegemiseks ja ka õpetajal on kindlasti huvitav. Meie ühine kogunemiskoht internetis: Facebook.com grupp Tallinna Reaalkool 125a

Rattamatk 2010

Postitas: admin

Kõigile neile, kes mingil põhjusel pole muudest võrgustikest seda infot saanud, on väike kokkuvõte homsest rattamatkast:Sihtkoht: Järvi Pikkjärve telkimisala (link)Sõna Martinile – “Aegviidust 13 km ja mujalt siis rohkem (kuidas kellelegi, aga võiks kõik koos Kehrast minna näiteks u. 33 km). Nimest võib eeldada, et seal saab ka ujuda, vastasel korral on seal paari km raadiuses veel mingi miljon järve ja midagi ikka leiab. 14:51 ja 16:00 lähevad rongid Tallinnast ja sõidame umbes 50 minutit. PÕHIRONG VÄLJUB 16.00!”Jalgsi minejaid jagub ka seekord, leppige rongis omavahel kokku. Hardi on autoga, seega mõned hädavajalikud asjad saab temaga saata. Sümboolse kütuseraha kogume rongis kokku. Korraldatakse ka ühissöömine lõpupeost üle jäänud rahaga.Toredat rattamatka meile, kolm on ikkagi kohtu seadus!

26 juuli 10 | Organiseerimine, Sündmused | Rattamatk 2010 kommenteerimine on välja lülitatud

Hoiame kokku!

Postitas: admin

Nüüd, kui kool on ametlikult lõpetatud, tuleb panna senisest enam rõhku kontaktide säilitamisele.  Ole kindlasti liige!

UUS! Facebooki grupp “Tallinna Reaalkool 125a

Orkuti kommuun “Tallinna Reaalkooli 125. lend

19 juuli 10 | Organiseerimine | Hoiame kokku! kommenteerimine on välja lülitatud

Rattamatk

Postitas: admin

Parasjagu käib juulis toimuva rattamatka organiseerimine ja palume kõigil panna endale sobivad ajad kirja järgmisel lingil:

http://www.doodle.com/6nfhtimihrvbs2ma?adminKey&participantKey

PS! Samuti peaksid kõik vähemalt korra kooli sattuma ja koguma allkirju ringkäigulehele (raamatukoguhoidjalt, klassijuhatajalt, Veikolt jne), et tõendada võlgnevuste puudumist ja saada lõputunnistus.

11 juuni 10 | Organiseerimine | Rattamatk kommenteerimine on välja lülitatud

Raamatute tagastamine ja lõpuaktuse peaproov

Postitas: admin

Klassijuhataja Erika Vatsel palus meelde tuletada, et 7. juuniks tagastaks kõik õpilased oma õpikud! Ilmselt ei kehti see neile, kel on selleks hetkeks veel mõni riigieksam jäänud. Samuti pange vaim valmis, sest lõpuaktuse/peo tarbeks (mis teadupärast toimub 19. juunil 13.00) teeme kõik koos peaproovi koolimajas 18. juunil kell 18.00!

25 mai 10 | Organiseerimine, Sündmused | Raamatute tagastamine ja lõpuaktuse peaproov kommenteerimine on välja lülitatud

Pildid ja lõpupidu koolimajas

Postitas: admin

Piret Otsa soovib teada, kui paljud teist tahavad CD-plaati, millel on peal lõpukella pildid + lisaks kõikide lõpetajate pildid tunnistuste kättesaamisest ja aktusest. Hind 80.- ja kandke raha Maarja-Liisi kontole, info leiate kooli meilist.

PS! Kindlasti vaadake oma kooli meili, sest seal ootab teid oluline info lõpupeo kohta, mille maksumuseks on 600 krooni. Olge tublid, lõpp on lähedal.

Lõpureis

Postitas: admin

Teadaanded Joosepilt:

* Sadamas olla 16.00, D-terminalis. Paneme asjad bussi. Meie buss on kahekordne Taisto. (bussi võiks padja kaasa võtta)
* Toad Lübeckis kahesed (range vaikus peab olema peale öörahu).
* Toad Hollandis kahesed ja majad kuuesed (ehk siis kolm tuba majas).
* Palun terve reisi ajal kinni pidada kellaaegadest! (bussil on ainult kindle aeg, millal võib sõita ning teiste järele ootamine pole meeldiv.)
* Laevas bussi ei saa, vajalikud asjad eelnevalt kajutisse kaasa võtta.
* Sõit läbi Rootsi 10h. Sõit läbi Saksamaalt edasi 8h.
* Majutuskoha territoorium on suur ning kaugus kesklinnast 30 min mööda kiirteed. Oleme merest mõnesaja meetri kaugusel.
* Tasuliste ühiskülastuste eest palun Joosepi kätte sularahas 25 EUROt.
* Noortehostelisse kaasa võtta voodilinad, seal on ka kööginurk, kus peaks saama süüa valmistada, nii et omad makaronid kaasa. Asju veab buss, nii et võtke kõik kaasa.
* Tuleb vormistada noorte liikmekaart – selleks igaüks 12 EEK Joosepile hiljemalt 5. märtsiks, muud pole vaja kellelgi ise teha
* Mõelge, kellega olete kajutis, need on neljased ja öelge Joosepile, kui olete otsustanud.
* Kõik, kes tahavad minna teemantilihvimistehasesse – see on tasuta- peavad seda ette ütlema.
* Laevas saab süüa 20. märts ja 26. märts õhtusööki rootsi lauas ja 21 ja 27 hommikusööki. Hind õhtusöögil umbes 400 ja hommikusöögil umbes 100. Ette tellides on odavam. Mõistlik oleks süüa 26. enne laevale tulekut kõht täis ja võib-olla ära jätta ka 27. hommikusöök. Aga otsustage ise.

18 märts 10 | Sündmused | Kommentaarid (0)

Aastaraamatu iseloomustused

Postitas: admin

Tulemas on vaba päev ja mul on suurepärane idee selle sisustamiseks! Palun saatke mistahes stiilis iseloomustusi üksteise kohta minu Reaali meilile. Keegi ei taha ju iseloomustusi stiilis “Tore klassikaaslane, aga veidi vaikne” või “Abivalmis klassikaaslane, aga pole eriti rääkinud” või “Rääkimine hõbe, vaikimine kuld. Normaalne klassikaaslane”. Any takers?

2010

Postitas: admin

Esimesed kergemat laadi kohustused on juba oma järge ootamas. Esmalt peaksid kõik Amsterdami reisi huvilised varuma 2000 krooni ja selle võimalikult kiiresti ära maksma. Juhul, kui sellist summat pole kohe võtta, siis leppige kokku kuupäev, millal maksmine võimalikuks saab. Lisainfo 125B esindajatelt või meie oma Joosepilt. Suur tänu talle selle võimatu missiooniga tegelemise eest!

Kolmapäeval, 20. jaanuaril, toimub aastaraamatu pildistamine 8.30-9.40! Aastaraamatu iseloomustused saatke aga minule (egelyn.braun@real.edu.ee või egelyn.braun@gmail.com) ja garanteerin absoluutselt erapooletute ning lugemisväärsete lõppvariantide kokkupaneku. Nimelt on mõningate klassikaaslaste arvates eelmiste aastate kokkupanijad iseloomustuste kvaliteedist natuke üle vaadanud või pooli valinud. Abi ja nõuanded on alati oodatud, aga võite end esialgu rahulikult tunda, I got this!