Esileht Kontakt Egoism.ee

Järjekordne Reaalkooli ajaveebid veebileht

12A klass õppeaastal 2009/2010

Tere tulemast Tallinna Reaalkooli 125. lennu A-klassi veebilehele. Siin kajastame oma klassis toimuvat meie endi silme läbi, samuti teavitame üksteist erinevatest sündmustest ja ülesannetest. Oleme usinad, lõbusad ja eeskujulikud reaalikad, kellel on alati püss õlal ja viiulid häälestatud!

Õpilased

Järgnevad iseloomustused panid mõned organisaatorid kokku 2007/2008 aastaraamatu jaoks, kombineeritud arvamused kõigi klassi õpilaste poolt.

Egelyn Braun

Kunstiline IT-tüdruk, kes toob alati päikest meie päevadesse. Oma läbilööva olekuga saab ta hästi hakkama klassivanemakohustuste ja kõige muuga. Välimus, nutikus, tunded jms – she has it all.

Liisa Ellermaa

Kena ja arukas tüdruk, kes teab mida tahab. Lustliku stiiliga Liisa on kõige kirkam kriit karbis. Talle meeldib sõpradega aega veeta ning tema sarkastilised naljad toovad naeratuse näole.

Anastassia Gromova

Väga enesekindel ja rõõmus tantsija, kelle jaoks on naermine tähtsam hingamisest. Igal hommikul rõõmustab sõpru kallistustega.

Märten Heinsalu

Temaga saab arutada nii maailma tekkest kui ka üleliigsest kodutööst, kõige kohta on tal oma arvamus. Lisandiks on head hinded.

Kati Hensen

Lõbusa iseloomuga tüdruk, kes ei jätaks kunagi kõrvale võimalust natuke nalja saada. Ta jumaldab armsaid asju nagu näiteks chihuahuad ja roosa värv.
Markus Holst

Vastupidiselt esmamuljele ja õpetajate üldlevinud arvamusele on Holst tegelikult südamlik seltskonnahing. Ta lihtsalt ütleb välja asju, millest teised vaid mõtlevad, muutes niimoodi päevi paremaks.
Karl Martin Kajak

Meie lõbus poiss, kelle naeratust ei suuda isegi keemia õpetaja kaotada. Lisaks veel sportlik ja saab kõigiga läbi.

Heimar Kalpus

Klassivend, kelle üle võib uhkust tunda. Lisaks suurepärasele iseloomule on tal ka mõistus, välimus ja hea huumorimeel,
rääkimata tema eriti meelast naerust, mis ei jäta kedagi tuimaks.

Triin Keller

Hea suhtleja, kes ei põe liigselt asjade pärast. Armastab jäätist ja naerab vahetpidamata.

Taavi Kirss

Meie klassi üks ja ainus souljaboy, kes paistab lisaks tulisele kodumaa-armastusele silma ka oma tantsuoskuse, õppeedukuse ja hea 60-meetri ajaga.

Kadri Käver

Omapärase stiiliga tüdruk, kes tundub teadvat midagi kõigest ja kõigist. Tihti üllatab teisi huvitavate faktidega ning tal on oma arvamus.
Liis Lõhmus

Liis, tuntud kui kapitan, on usin ja abivalmis ning teeb paljudele poistele spordis silmad ette.

Doris Mark

Doris on ennenägematult intelligentne ja tark tüdruk, kes naeratab imearmsalt. Kodutööd on tal alati tehtud ja teadmised otsa ei lõppe.

Martin Meitern

Sõbralik klassivend, kes saab kõigiga läbi. Veel meeldib talle pokker ja hip-hop, niiet õige vend!

Liisi Mõtshärg

Liisi on tagasihoidlik, kuid rõõmsameelne tüdruk. Ta tegeleb kergejõustikuga ja armastab oma sõpru.

Kaspar Märtens

Kaspar on tubli poiss, kes õpib viitele ja viitele miinustele. Tihti vaikib, kuid kindlasti mõtleb sel ajal tarku mõtteid.

Andreas Nõlvak

Andy on sõbralik ja rõõmsameelne klassivend. Ta oskab prantsuse keelt väga hästi ja teab, mis on hea.

Erik Paemurru

Erik on klassi geenius, kuid ta on osav veel paljus muus nagu näiteks võrkpallis, males ja laulmises.

Jürgen Pallo

Jürgen on tõeliselt hea vutistaar, kuid tal tuleb hästi välja veel stiilselt riietumine ja inimestega suhtlemine.

Kati Pino

Rõõmsameelne ja avatud klassiõde, kellel on asjadest oma kindel arvamus ja kellega on tore juttu ajada.

Mart-Rasmus Puur

Rasmus täidab meie halle koolipäevi särava huumoriga, naerutades kogu klassi ja õpetajaid. Leiab end tihti suurelt lavalt, kas siis näideldes, lauldes või õhtut juhtides. Tõeline isiksus.

Liisi Reedo

Super organisaator, kes lihtsalt jumaldab oma koera, seelikuid ja roosat värvi. Ta on väga omapärase maailmavaatega ja
teadmishimuline klassikaaslane.
Maarja-Liis Reilson

Imeilusa lauluhäälega kaunitar, kes rõõmustab kõiki oma rõõmsa tuju ja huvitava jutuga.

Chris Reintal

Tõenäoliselt kõige targem poiss klassis, kes teab vist kõike. Tuli meie klassi poole aasta pealt, kuid me võtsime ta omaks kiiresti.

Kairit Rosenberg

Meie printsess, kelle säravad silmad ja lõbusad näojooned teevad tuju heaks lihtsalt otsa vaadates. Kairit on tõeline leid, keda me tõeliselt hoiame!

Kädi Liis Rosenberg

Tagasihoidlik, ent huvitav ja meeldiv inimene, kellega rääkimine teeb tuju alati paremaks. Vaga vesi, sügav põhi.

Joosep Sõnajalg

Viisakas ja tark blondiin, kes oskab hästi tantsida ja saab kõigiga läbi. Tubli poiss!

Edgar Tereping

Edgar, tuntud rohkem kui Mc Ed, on hea huumorisoonega tulevane räppar. Tugev matemaatikas ja mujal, kus on vaja loogilist mõtlemist.

Tairi Tuulik

Vaikne ja intelligentne klassiõde, kes joonistab imeilusasti. Tagasihoidlikkus on voorus!

Maria-Liisa Tõnissoo

Niivõrd armas tüdruk, kes harrastab rahvatantsu ja armastab teatrit. Meie pesamuna!

Peeter Tähepõld

Peeter on tubli spordipoiss, kes tegeleb paljuga ja suhtleb paljudega. Ta jumaldab head huumorit, ning kostitab meid sellega pidevalt.

Priit Tänav

Seltskondlik klassivend, kes on tugev kabes ja pokkeris. Naeratus on tal alati ees ja kõigega rahul – õige suhtumine!

Hendrik Vaaks

Sõbralik poiss, kes vabal ajal loobib palle korvi. Saab kõigega hakkama ja peab lugu heast seltskonnast.

Hardi Vilt

Hardi rõõmustab klassi oma naeratava näoga esmaspäevast reedeni ja mängib jalgpalli üle ootuste hästi. Mis sest, et muusikaõpetaja temast palju ei arva, hoiame me teda väga.
Franc Vood

Meisterlik naljahammas, kes naudib tähelepanu. Kahjuks vaevavad teda unehäired, kuid miski pole Frantsu jaoks ületamatu.
Elinor Õunap

Tüdruk, kes valdab suurepäraselt nuppu asjade tõsiselt ja kergelt võtmise vahel, lisaks teab nii mõndagi jalgpallist ja on väga rõõmsameelne ning seltskondlik.

Postita vastus