Esileht Kontakt Egoism.ee

Järjekordne Reaalkooli ajaveebid veebileht

12A klass õppeaastal 2009/2010

Tere tulemast Tallinna Reaalkooli 125. lennu A-klassi veebilehele. Siin kajastame oma klassis toimuvat meie endi silme läbi, samuti teavitame üksteist erinevatest sündmustest ja ülesannetest. Oleme usinad, lõbusad ja eeskujulikud reaalikad, kellel on alati püss õlal ja viiulid häälestatud!

2010

Esimesed kergemat laadi kohustused on juba oma järge ootamas. Esmalt peaksid kõik Amsterdami reisi huvilised varuma 2000 krooni ja selle võimalikult kiiresti ära maksma. Juhul, kui sellist summat pole kohe võtta, siis leppige kokku kuupäev, millal maksmine võimalikuks saab. Lisainfo 125B esindajatelt või meie oma Joosepilt. Suur tänu talle selle võimatu missiooniga tegelemise eest!

Kolmapäeval, 20. jaanuaril, toimub aastaraamatu pildistamine 8.30-9.40! Aastaraamatu iseloomustused saatke aga minule (egelyn.braun@real.edu.ee või egelyn.braun@gmail.com) ja garanteerin absoluutselt erapooletute ning lugemisväärsete lõppvariantide kokkupaneku. Nimelt on mõningate klassikaaslaste arvates eelmiste aastate kokkupanijad iseloomustuste kvaliteedist natuke üle vaadanud või pooli valinud. Abi ja nõuanded on alati oodatud, aga võite end esialgu rahulikult tunda, I got this!

17. jaan. 2010 | Kiired asjad, Organiseerimine

Postita vastus