Athiveeritud - päev 26.11.2010

Kodanikupäeva viktoriin.

Täna toimus kuuenda tunni ajal kodanikupäeva viktoriin kus algelt pidi osalema meie klassist ĂĽks tiim kelles olid, Väike-Kaarel, Kotkapoiss, Raid, Tambet ja Mikk. See ei sobinud aga mässumeelsetele kaasõpilastele, kes moodustasid teise tiim. See oli 9.c klassi “varutiim” kelles olid Robin, Herman, Janno, KorĹľets ja Kotli. Kõik läks väga edukalt ning varutiim juhtis poole maa peal edukalt kõiki teisi. Ă•ige tiim oli täielik õnnetus. Lõpptulemusena sai õige tiim mingi koha kuskil eespool, mingi 4. või nii, aga varutiimi tulemuseks jäi kahjuks disklaff 20 punktiga, mis oleks taganud viigi teisel kohal. Disklaffi põhjuseks oli see, et Kotlile saatis ema sõnumi ja ta vaatas korraks telefoni. See on täielik diskrimineerimine. 9.c klassi varutiim for the win järgmine kord.

Guitar Hero Live

Seltsimehed Koržets ja Kotkas teostasid täna pikapeale suure plaani mille tulemuseks saadi elektrikitarr koos võimuga, mida asuti entusiastlikult mängima.

Koržets alguses häälestamas.

Hiljem mängis Kotkas kidra ja Koržets tegi jõudu. Korralik underground teema.

26.11.2010

Reaalkooli ohustab uus tegelane.

A long time ago in a galaxy far, far away….. lived Darth Vader. Now his back! Tõesti, ta on tagasi, aga uues kuues, mis on 21. sajandile kohane. Seekord on ta Jedide asemel sihtmärgiks võtnud hoopis Eesti haridussĂĽsteemi.

"You cannot hide forever, Luke."

PrĂĽgikoll Kotli korjab taas

Järiekordselt on kooli pealt prügi otsa saanud ja selle kogumiseks peab Kotli lausa seda igaühelt eraldi paluma. Nii saigi talle täna korralik kogus kvaliteetset rämpsu annetatud.

Prügikoll oli prügiga rahul ja ütles, et selle aasta prügil on üks parimaid aastakäike.