Athiveeritud - päev 23.11.2010

TĂĽmakas

Kohalikud ossid said juhuslikult kõlarid ja kohe pandi tümakas käima.

Alguses paigaldati aparatuur koridori ja kuulati avalikult.

Hiljem koliti klassi ja kuulati Mati Nuude dance remixi.

Kotli vilets kodutöö

Täna langes vene keeles kodutöö ohvriks Kotli. Ta kutsuti klassi ette, et ta õpetajale kodutöö esitaks. Andis vihiku ära ja naases kohale. Möödus natuke aega kui ta tagasi kutsuti ja siis tekkisid arusaamatused. Kahjuks Kotli ei tahtnud sündumse tagamaid lahti seletada, ju vist oli midagi ebaharilikku.

Õpetaja Kotlile seletamas kui viletsalt kodutöö tehtud oli.

FACEPALM. Midagi oli nii valesti, et sõnadest ei olnud enam kasu.

Kivipalli koondis

Vartsti alustab ehk tööd Eesti Kivipalli Koondis. Kindel veel ei ole, aga loodame, et saab asja. Igatahes kui see tuleb on selle kindel liige meie klassi õpijüts Robin. Tema on juba mõningatel treeningutel käinud ja väidab et kiviga kuklasse saamine pole mingi näitaja.

Kivipallur Robin enda uue peasidemega.

Ajaloolane

Kuna hetkel on ajaloos käsil tähtis peatükk- Vabadussõda ja selline teema, siis oli vaja õpilastele sellest põhjalikumalt rääkida. Nii rääkiski meile sellest ajaloolane Tambet.

The Real Boss