Athiveeritud - päev 12.11.2010

Jälle on põhjust

Taaskord on jõudnud kätte aeg, kus võib kedagi kiitma hakata. Seekord kiidan siis ennast ja Raidi. Nimelt saavutas Raid, tehes ära Ukule, poisile, kes võidab tavaliselt kõik olĂĽmpiaadid, kahe punktiga, esimese koha fĂĽĂĽsika “tipp”võistlusel. Palju mina Raidist ja Ukust maha jäin mainimist ei vääri. Kuid, mis mainimist väärib, on see, et ma saavutasin  3. koha.

Pommuudis!

Arglik reamees Koršets üritas täna ligineda Carolale! Kahjuks tema üritus vett ei pidanud, vähemalt ta proovis sellist julgustükki. Vaadake ka pilti hämmastavast jõuproovist.

Koršets jõudis juba ohtlikult lähedale, aga raske tõsiasi oli see, et jututeemat tal polnud. Nii tuli eesrindelt taanduda.

Rommyboy ĂĽllatab

Rommyboy tegi täna tööõpetuses lausa sädemeid purskavat tööd. Vaatepilt oli vägev. Romet töötles mingit tooli enda imelise riistapuuga ja tagant lendas sädemeid nagu liidu ajal tehastes.

Rommyboy tegi pealtvaatajatele ilutulestikku. Tegelt tema tööst kasu ei olnud.

DJ Kriss ĂĽllatab taas

Täna hommikul tööõpetuses tegi DJ Kriss eeskujulikku lihvimistööd millega taas tõestas enda mitmekülgseid eluviise.

Robin ja Kuusik tahtsid kohe tõelise staariga pilti teha. DJ Kriss ei lasknud ennast sellest häirida.

Hommikune kinoseanss.

Hommikul kooli jõudes ootas ees meeldiv ĂĽllatus. Söökla juures olevast telekast käis täiel häälel seebikas “Armastuse aeg”! Ega saanud sellisest õnnistusest ära öelda. Kõik asusid positsioonidele ja nauditi seanssi.

Seltsimehed rivistusid pingile teleka ette.

Tähtis teadaanne!

Mul on tähtis teadaanne rahvale. Koolis on moodustunud uus gäng kes võib ohustada kõiki. Olge ettevaatlikud ja ärge liikuge üksikult. Tegu on tõsise hädaohuga!

Kahjuks pole kriminaalsed geeniused suutnud veel nime välja mõelda.