17. Detsember 2010= REEDE

Palun väga vabandust, et reedesest päevast alles nüüd sõnu kirja panema hakkan.

Reede algas eesti keelega, kus tegime ETTEÜTLUS NUMBER KAHTE.

Järgnes russki jazõk. Umbes viis minutit oli tund juba käinud, kui oli uksel kuulda koputust- see oli JÕULUVANA, kes käis õpetajatel tervisi toomas. Vene keeles pidime siiski klassi ees jutustamas käima.

Pärast ühiskonna tundi järgnes inglise keel, kus,üllatus-üllatus,(ma vist komastasin valesi?) uuesti Jõuluvana näha võis. Inglise keeles vaatasime ka videot Inglimaast, mida me küll mitte kunagi näinud ei olnud ja saime täiesti uued jutustamiseks mõeldud handout’id.

Geograafiasse sadas samuti  Solarise katuselt alla JÕULUVANA, et ikka head õpiõnne tuua.

Geograafias täitsime muidu töövihikuid.

Üks huvitav lisainfo veel teile- mul õnnestus geograafias saada istuma KUNNI kõrvale ning sain teada palju tarkusi- sain teada, et eurokalkulaatoriga õnnestub palju etemini teha tehteid, kui seda saab tavalise kalkulaatoriga. SASS ütles, et tal on tavaline kalkulaator kah kotis, kuid see pisike siin toimivat palju mõnusamalt.

EUROKALKULAATOR, MIS KUULUB QUNN'ILE

Siis käisime ära käsitöödes ja nende väga väheste inimestega, kes olid nõus jõulupeo jaoks sellese laulu omapoolse panuse andma, lindistasime ka laulu ära. Kuna meid oli nii vähe, ei saanud me laulu esialgse idee järgi teostada, seega palun ärge pikka viha pidage, kui meie laul pole üldse nõnda hää.

Reedesest päevast veel nii palju, et kõik tulidki, nagu kokkulepitud, üleni musta riietatuna kohale. Tänu sellele saime filmida ka klippe, mis meie muusikavideosse lähevad. Küll vähe, aga hea seegi!

Ning tänasest veel natukene- meie aula oli täna eriti uhke, sest ta oli üleslöödud saate “Eestimaa uhkus” jaoks- nagu iga aasta.

AULA OMA TÄIES VAHVUSES

Kommenteerimine on keelatud.