1. DETSEMBRIKE 2010

Lõpuks on kätte jõudnud detsembrikuu.

Selle tähistamiseks võtsime matemaatikas uue osa, kordasime ajaloos kontrolltööks, andsime bioloogias töövihikud hindamisele, eesti keele tunnis näitasime klassijuhatajale puudumistõendeid, arvuti tunnis esitasime ära geograafia rehveraadid ja füüsikas saime ühe aeganõudva töölehe, mille peame kodus lõpetama. Kahe sõnaga- tavaline koolipäev.

Ning tänaseks oli söökla personal leiutanud uudse toidu- krõbe kartulipuder hakklihalisandiga. Päris maitsev teine.

Hiljem külastati puhvetit ning varutud toidumoon söödi ära all garderoobis istudes.

SĂ–Ă–MAPALAT

Ning kuna täna oli siiski bioloogiaõpetaja Otsmanni sünnipäev, siis tuli mõte kinkida temale midagi õige magusat. Fortuuna naeratas viinilootsiku kasuks, mille saime lõpuks klassi kuninga SASSI rahakoti arvelt ka soetatud ja Mauri helde käe läbi kingitud, sünnipäevalaulu saatel. Kuid kuna meil küünalt saiakesele panna ei olnud, siis kaalusime ka varianti torgata saia sisse põlev tikk, kuid tänu loogilisele mõtlemisele, mida lahkelt annetab meile reaalkooliharidus, jäi see mõte katki kuna jõudsime järeldusele, et kuna tikk põleb ruttu ära, siis võib saia peal olev moos keema minna. Ning pole miskit valusamat, kui saada kuumalt moosilt kõrvetada!

Kuid õpetaja oli rõõmus ja tänas magusa saia eest (ka ilma küünlata)  🙂

PALJU Ă•NNE VEEL KORD, KALLIS Ă•PETAJA!

SĂśNNIPĂ„EVASAI