Athiveeritud - päev 01.12.2010

1. DETSEMBRIKE 2010

LÔpuks on kÀtte jÔudnud detsembrikuu.

Selle tĂ€histamiseks vĂ”tsime matemaatikas uue osa, kordasime ajaloos kontrolltööks, andsime bioloogias töövihikud hindamisele, eesti keele tunnis nĂ€itasime klassijuhatajale puudumistĂ”endeid, arvuti tunnis esitasime Ă€ra geograafia rehveraadid ja fĂŒĂŒsikas saime ĂŒhe aeganĂ”udva töölehe, mille peame kodus lĂ”petama. Kahe sĂ”naga- tavaline koolipĂ€ev.

Ning tÀnaseks oli söökla personal leiutanud uudse toidu- krÔbe kartulipuder hakklihalisandiga. PÀris maitsev teine.

Hiljem kĂŒlastati puhvetit ning varutud toidumoon söödi Ă€ra all garderoobis istudes.

SÖÖMAPALAT

Ning kuna tĂ€na oli siiski bioloogiaĂ”petaja Otsmanni sĂŒnnipĂ€ev, siis tuli mĂ”te kinkida temale midagi Ă”ige magusat. Fortuuna naeratas viinilootsiku kasuks, mille saime lĂ”puks klassi kuninga SASSI rahakoti arvelt ka soetatud ja Mauri helde kĂ€e lĂ€bi kingitud, sĂŒnnipĂ€evalaulu saatel. Kuid kuna meil kĂŒĂŒnalt saiakesele panna ei olnud, siis kaalusime ka varianti torgata saia sisse pĂ”lev tikk, kuid tĂ€nu loogilisele mĂ”tlemisele, mida lahkelt annetab meile reaalkooliharidus, jĂ€i see mĂ”te katki kuna jĂ”udsime jĂ€reldusele, et kuna tikk pĂ”leb ruttu Ă€ra, siis vĂ”ib saia peal olev moos keema minna. Ning pole miskit valusamat, kui saada kuumalt moosilt kĂ”rvetada!

Kuid Ă”petaja oli rÔÔmus ja tĂ€nas magusa saia eest (ka ilma kĂŒĂŒnlata)  🙂

PALJU ÕNNE VEEL KORD, KALLIS ÕPETAJA!

SÜNNIPÄEVASAI

01.12.2010

KODANIKUPÄEVA VIKTORIIN

MUL ON AU JA UHKUS TEATADA, SIIRALT TÄHENDADA, AUSALT MAINIDA, SÜDAMEST ÖELDA, TOREDASTI KÕNELEDA, VAHVALT MÄRKIDA, KENASTI VESTA, MEELDIVALT JUTUSTADA, SUUREJOONELISELT VÄLJA TUUA (aitab kĂŒll) .. ET MEIE KLASSI KALLIS VÕISTKOND, KES KOOSNES MAURIST, TÄLLIST, KRISTELIST, MATTIASEST JA LILLEST, VÕITIS KODANIKUPÄEVA VIKTORIINIL EI KÕRGEMA EGA MADALAMA KOHA, KUI EESTPOOLT(haha) TEISE KOHA!!

PALJU-PALJU ÕNNE MEILE!

Tublikesed oleme ikka kĂŒll.

Ja mis kĂ”ige tĂ€htsam.. targad inimesed lĂ€hevad peale ! 😉

UKU NAISTES